Монобанк відмовляється розшукувати загублений платіж

Mariya92 14 декабря 2022, 23:03
Ще у вересні відправляла гроші з монобанку на револют. Гроші списалися з балансу картки монобанку, на револют так і не зайшли. Працівник банку каже, що зі сторони монобанку все добре, гроші відправлені і щоб я йшла вирішувати це питання в револют. У той же самий час я робила не один переказ з картки приватбанку і вони зразу зараховувалися на револют.
Будучи колишнім працівником банку, я не певна, що гроші насправді були відправлені і що не було ніякої зафейлиної транзакції на стороні монобанку. І все, чим тобі можуть допомогти, — написати, йди розбирайся в револют, у нас усе добре.
monobank
monobankua 15 декабря 2022, 15:34
Бачимо, що з нашого боку переказ пройшов успішно. Рекомендуємо звернутися до одержувача або банку отримувача з квитанцією для підтвердження оплати.
Ви можете отримати квитанцію в додатку Монобанк. Для цього достатньо зайти в виписку і вибрати необхідний платіж — клікнути на платіж і натиснути кнопку «Квитанція»

Danilich
Danilich
15 декабря 2022, 10:43
Ну вы ж что-то заработали, прокручивая деньги через револют? Там где был заработок на разнице курсов, всегда будут и потери. Эпоха револютчиков уже прошла
RobinG
RobinG
15 декабря 2022, 14:33
Отримайте витяг про рух коштів за рахунком у монобанку. Там і побачите.
OkeyDoki
OkeyDoki
15 декабря 2022, 20:57
Ну так напиши революту получи официальный ответ и с этим ответом души банк здесь, а то что ты этого не сделала за н-количество времени вызывает вопросы))

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк відмовляється розшукувати загублений платіж