Не выдают наличные доллары с депозита

Vladimir Moskvin 23 ноября 2022, 20:51
9 ноября заказал доллары 1300 в запорожском А-Банк, назанчили получение на 24 ноября. 23 вечером пришло сообщение об отмене… У жены 1000$, все аналогично.
monobank
monobankua 24 ноября 2022, 13:09
Нам дуже шкода, що виникла така ситуація.
Ми намагаємося зробити все можливе, щоб процес отримання валюти не викликав у клієнтів труднощів, однак війна вносить свої корективи.
Нова заявка на замовлення суми у роботі, зв'яжемося з вами як буде інформація
Дякуємо за розуміння та терпіння

Vladimir Moskvin
Vladimir Moskvin
24 ноября 2022, 16:02
Две недели вы себе выделили чтобы собрать $2300 и этого оказалось мало! Я бы еще понял, если бы перенесли на следующтий день, а так складывается впечатление, что банку ну очень понравилось пользоваться чужими деньгами, списывая все на войну… Теперь перенесли на 29 число, посмотрим…
Oleksii Ch
Oleksii Ch
25 ноября 2022, 10:45
Чомусь мені здається, що дуже пече саме в тих мамчіних фінансистів, що вирішили кожні три місяці прокручувати трошки баксів, а тут йде втрата часу яка виглядає як справжній касовий розрив, бо годинник цокає…
Для нормальної людини, що бажає захистити власну гривню від знецінення цілком достатньо отримати депо на картку, а потім в зручний час користуватись або зняти готівку.
Навіть якщо знімати просто з картки в Україні - 0.9% або за кордоном — 2%, це вигідно відносно вуличного курсу.
Що кажете, норма прибутку страждає? Та нехай. спекулянти під час війни мають страждати.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не выдают наличные доллары с депозита