Справедливо але не визначально …

AAAA2000 16 ноября 2022, 23:45
Зняття декількох валютних депо. Техпідпримка — одна баришня трохи не додала інфи внаслідок чого (чи то пак і в тому числі через це) отримання затяглося на дві доби … Техпідтримка ніколи не спить. Техпідтримка відповідає на всі запитання. Техпідтримка терпляча … Техпідтримка витримує приниження (особливо на ті, на котрі заслужила!) Техпідтримці не подобаються матюки під 16 поверхів, але вона їх читає, особливо коли накосячила. Техпідтримка дійсно с*ка до останнього намагається вирішити питання і допомогти, навіть коли ти її тричі по тричі вже послав. Вона мила, ця техпідтримка, хай їй грець … картку з відшарованим шматком викидати передумав. ця довбана техпідтримка так переймається чи вирішено моє питання. котики, йоптєть. поживемо-побачимо.

п.с. а може то чарівне слово «олег» так подіяло … яхз …а хто такий той Олег ??? ох вже цей Моно. такий загадковий …
monobank
monobankua 17 ноября 2022, 17:22
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс.
Ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Намагатимемося зробити все можливе, щоб помилки більше не повторювалися!

18 ноября 2022, 9:31
Решить проблему и закрыть карту. Зачем нужен такой клиент, который общается матом? Это некультурный — а значит ненадёжный — клиент…
18 ноября 2022, 11:21
Логічно. Вам з такою логікою десь би в органах держуправління працювати . в уряді рф, наприклад))
там саме такі чистоплюї потрібні найбільше))
19 ноября 2022, 7:14
В уряді я не працюю… Але коли до мене звертався нечемний клієнт, з матами… То я з нього півтори такси за послуги брав. І навпаки, робив знижки, якщо людина приємна.)
23 ноября 2022, 0:24
Ви, напевно, якось по своєму мій допис трактували, тому я не розумію до чого тут Ваші такси, таксі і решта теж.
Однак, я гадаю, що якщо би Ви, для свого клієнта, за свої півтори такси, накосячили знатно, то відгребли б не і не тільки матами … якось так. Сподіваюсь детальніше.
Jokets
Jokets
21 ноября 2022, 6:58
А с вашей логикой если человек быдло *** которое не умеет общаться то его надо по голове гладить? Нет и нет, это у нас только так привыкли что никто ничего не делает. За границей компания, сеть, магазин, кафе и ТД само решает обслуживать или нет таких идиотов и решает быстро с одним итогом — черный список такого человека и это правильно. Как раз таки такому быдлу и место в тупорылой Рашке где люди не умеют общаться

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Справедливо але не визначально …