Обман працівників монобанку.

TMUkraine 6 ноября 2022, 4:49
Добрий день. При наявності кредитної картки цей заклад постійно залякує під час бомбардувань та всього цього лиха що відбувається, не дивлячись на те що всі ці залякування не мають юридичного сенсу. Але я зрозумів хто ви такі. Один з прикладів обману. Нещодавно був діалог зі службою підтримки цього закладу. Питання: чи можу я користуватися білою карткою де немає кредитної лінії? Відповідь: так звичайно, рух коштів не обмежений. Поповнюю на 400 грн — одразу гроші зникли.
Усі скріншоти та записи розмов будуть додані до судової справи. Усі ваші шаблонні відповіді ось тут можете навіть не писати. Ні копійки не отримаєте допоки мій юрист мені це не скаже. Лихварі.
monobank
monobankua 6 ноября 2022, 14:13
Нам дуже шкода, що це списання викликало негативні емоції. Незважаючи на складну ситуацію в країні, ми намагаємось йти назустріч клієнтам. Ми не списуємо штрафи та подвійні відсотки, якщо клієнти не вносять щомісячні платежі.
Якщо з боку клієнта не було виконано зобов'язання перед банком щодо погашення боргу за кредитним лімітом, то з білої/валютної картки можуть бути списані особисті кошти в рахунок погашення простроченої заборгованості.
Раніше ми запросили дані у особистих повідомленнях, для перевірки інформації, на жаль, не отримали від вас відповіді

6 ноября 2022, 8:20
Але ж напевно ви повинні грошей банку. Тобто банк забрав Своє а не ваше. Які у вас тоді претензії ?
6 ноября 2022, 9:08
«Усі скріншоти та записи розмов будуть додані до судової справи»

Але у вас так само і в банку ПУМБ старий прострочений борг. І ви теж обіцяли їх засудити і записали проти них всі розмови і записи для використання в судовій справі.

Як у вас ? Вийшло використати записи на суді? Є зрушення на краще в судах ? Виграли справу проти ПУМБу або Моно?

Або у вас вийшло домовитися з Моно, коли ви благородно запропонували повернути свій кредит банку , але з невеликим 90 відсотковим дисконтом ?,

Дуже цікаво дізнатися результати вашої справедливої боротьби.
Jokets
Jokets
6 ноября 2022, 10:36
А в какой городе автор проживает сейчас?
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
6 ноября 2022, 11:19
Смішні ви , та хоть былою хоч чорною,цим недобанком користуватися вже не можна бо вони обісрались по повній
SergeyNina
SergeyNina
6 ноября 2022, 12:13
Суппорт вам врет. Да, могут снимать с любой карты монобанка оформленной на вас. Вам пока везёт что не могут снимать с карты другого банка оформленной на вас. Суд вы проиграете лучше реструктуризация кредита и платить
6 ноября 2022, 13:04
Шановні боти, працівники банків під псевдонімами. Ваші коментарі та дешёві методи котролю не працюють. Все буде так як буде — а буде не за планом ваших хазяїв які кидають вам кістку, а ви готові заради неї горлянки один одному різати. Але це вже зовсім інша історія. Я бажаю вам натхнення. А звичайним людям, які під час війни натикнулися на бідність та на непорозуміння з лихварями — бажаю провчити цих спекулянтів.
6 ноября 2022, 16:03
« бажаю провчити цих спекулянтів.»

Автор, ви наробили багато прострочених боргів у багатьох банках, наприклад в Моно, в банку ПУМБ. Ви вимагаєте у банків, щоб вони зробили вам, незрозуміло з чого , «знижку» на віддачу кредитів , і погрожуєте банкам, що якщо вам не зменшать суму боргу, то ви взагалі нічого не віддасте і «засудите» банки, як, наприклад, , ось тут

Автор, А ви не думаєте, що ваші дії підпадають під статтю КК «шахрайство»? Самі під суд не боїтеся потрапити, тільки під Кримінальний?

Автор, ви берете гроші у банків , а потім вимагаєте , щоб вам зменшили суму боргу , а в іншому випадку, погрожуєте судами банкам.

Як це можна назвати інакше як не професійне шахрайство?
7 ноября 2022, 22:36
Все мы прекрасно знаем что ты идешь к статусу банкрота…

Ну учти при получении его кредитная история в заднице и кредитов кроме МФО ты не получишь ну это первый вариант…

Ну или второй вариант через суд. Ну тогда суд заставить выплатить тебя все тело кредита и 50% от тела…))
6 ноября 2022, 14:02
«А в какой городе» — середній рід, не жіночий.
Що стосується інших кредитів. Усі кредити банків, які не пішли шляхом залякування та обману виплачено. А ті, хто має за мету наживаться на війні, шантажувати та обманювати український народ, який і так страждає котрий вже рік. Матимуть справу з професійними адвокатами, доказовими документами і роками судових поневірянь. Таким не місце в новій Україні. Героям Слава!
7 ноября 2022, 22:34
Забыл в каком мире живешь?

Патриотизм идет лесом когда в мире процветает капитализм. Только сейчас он скрыт. .))
Danilich
Danilich
6 ноября 2022, 18:20
У шманябанка очень длинный договор, где описаны все или почти все случаи задолженности и порядок «воровства» всех поступающих денег на другие карты для погашения долга.
откройте карту в другом банке
7 ноября 2022, 22:33
«Вася» .В любом банке прописано что если у тебя есть задолженность по одному из счетов и при наличие денег на другом банк в котором ты открыл. спишет сумму спокойно…

Надо «бле…» научиться читать что подписываешь…
8 ноября 2022, 7:38
Ти тему читаєш «Пєтя»? Я раджу тобі сходити десь у двір поплюватися з бабусями, гляди, а то попустить, дитино. Прописую для тих, хто думає що негативні відповіді надходять від реальних людей. Це відповіді працівників банків. Питання було не у блокуванні коштів. А У ОБМАНІ ЗІ СТОРОНИ ПРАЦІВНИКІВ МОНО про те, що кошти заблоковані НЕ БУДУТЬ у разі поповнення карти. Наразі моно блокує депозити, не видає власні кошти коли немає кредитів, обманює, не надає реструктуризації у випадку війни. Тому це не банк.
JWalker
JWalker
9 ноября 2022, 15:17
Не в любом, только в недо-банках.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Обман працівників монобанку.