ліміт на оплату частинами

Владислав Овчаренко 21 октября 2022, 15:06
вже декілька років користуюсь рахунком Монобанк, як основним.
Хоча для нарахування зарабітної плати, ніколи не користувався.

Тема цього відгука — необгрунтовані умови для отримання ліміта на оплату частинами.
Відразу зазначу, за весь час користування, я не особо приділяв увагу своїй кредитній історії, кредітому ліміту та ліміту на оплату частинами (як в цьому банку, так і інших, що використовував для повсякденних потреб), да і власно кредити я ніколи не брав, бо не було потреби. Тому коли мій кредитний ліміт почав змінюватись з 0 на інші суми (це було до 2022), пропускав це без особливої реакції.
і відповідно, коли після 24.02. ті ліміти прибрали до 0 не особо засмутився.

у серпні настав такий момент, що потрібно було здійснити велику покупку, і мав я на той момент 70−80% від необхідної суми, і ту витрачати одразу всю не дуже хотілося, тим більше, що була можливість оформити з оплатою частинами.

Вирішив я полізти в налаштування лімітів і тут з’ясувалося, що більше ніж 0, мені «не положено».
почав напрягатися — написав і в чат, і додав виписку із зарплатної картки іншого банку (що вважаю вже перебором але треба було, щось зробити, бо не дуже приємно, коли роками користуєшся банком, а від нього бенефітів, ніби тільки, тільки рахунок відкрив).
далі в чаті, полізли усі ті копіпасти про «індивідуальний підхід», «модель, яка враховує більше 1000 параметрів» і т.д.
подумав, ладно така зараз ситуація в країні.

але все ж почав питати у людей, чи стикались з таким. і дуже здивувався, коли почав дізнаватися, що навіть люди котрі не мають офіційного працевлаштування, їх доходи на рівні «працюю на їжу», деякі навіть можно віднести до категорії «з поганою кредитною історію», так чи інакше, якийсь ліміт да мають.

а все що, я отримав, після 2х місяців, як взявзя за це питання — кредитний ліміт в 5000 грн, і ліміт на ОЧ, знову ж таки — 0, і то після того, як майже все що мені потрібно було купити, я вже взяв сам, по повній оплаті.

так як на деяких інтернет-магазинах з’являється все більше і більше пропозицій з оплатою частинами від інших банків, подивився що ще ті банки можуть запропонувати в плані банка «для щоденних витрат». і виявилося, що наприклад, в плані кешбека по різним категоріям — монобанк вже можна навіть не розглядати як хороший варіант.

купівля облігацій теж доступна і інших банках, і оформлення карти є-підтримки, переводами без комісій теж зараз не багатьох можна здивувати.

і який для мене висновок? що монобанк став просто банком, без якихось бонусів від користування, без зручних функцій. А порівняти його з банком, з дерев’яним додатком, де моя картка для заробітної плати оформлена, так виходе — що різниця тільки в цьому додатку. Але який в ньому сенс, якщо користуєшся тільки типовими банківськими функціями: поповнив рахунок — розрахувався за щось

Який сенс, усюди бачити «оплата частинами монобанк», якщо ти не можеш отримати цей ліміт, хай би він навіть розраховувався відповідно до моєї середньої щомісячної суми витрат, за період в рік. Так ні, він лишається 0, і неважно скільки я витрачаю щомісяця…

П.С. тільки не треба і сюди дві копіпасти про «підхід» та «розуміння» пхати…
monobank
monobankua 21 октября 2022, 17:15
Переглянули детально дані
Перегляньте, будь ласка, ліміти у додатку

21 октября 2022, 17:17
Давати ліміти чи ні - це право банку, а не обов`язок. Які б не були критерії - претензій тут не пред`явиш, банк вправі не надавати ліміт. До початку війни у мене був ліміт 40 тис. на покупки і 42 тис. на розстрочки, з початком війни його обнулили, а тепер відновили у розмірі 10 тис. і 5 тис. відповідно. Хотілось би більше, але є,як є…
Владислав Овчаренко
Владислав Овчаренко
21 октября 2022, 18:35
Але ж для банка маэ бути більш вигідний варіант, давати користуватися всіма інструментами і стимулувати користуватися послугами частіше — платоспроможним і не давати поширених можливостей — неплатоспроможних.
а не навпаки…
21 октября 2022, 18:59
Теоретично -так. Але які у них свої «підводні камені» і розрахунки — не знаю. Хоча я Вас прекрасно розумію, я сам 2 чи 3 місяці тому писав подібний відгук з таким же питанням.
Я час від час почитую дописи у спільноті «monobank community» у Фейсбук, там теж багато людей такі питання задають — чому одним клієнтам ліміти не тільки відновили, а й навіть збільшили, а іншим так і залишили на 0.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / ліміт на оплату частинами