Монобанк не іде на компроміси щодо клієнтів

0660608949 20 октября 2022, 13:37
Перед цим писала свій відгук про монобанк, що шахраї підвисили кредитний ліміт по карті, зняли всі кошти. Я подала до поліції є довідка ЄДР.
До війни мала нормальну зарплату закидала кожного місяця мінімальні платежі, бо дуже боялася зіпсувати свою кредитну історію і відносини з банком. Хоча повторюся була написана заява на викрадення коштів, як сказали у поліції коли знайдуть того хто вкрав тоді повернуть суму. Ну як завжди ніхто нікого не знайшов.
Коли почалася війна перестала платити по карті з липня місяця почала сама писати дзвонити на монобанк, щоб попросити, або реструктурізацію, або списання по акції, думала що щось допоможуть у мене ж є ЄДР і все буде добре. Але не з цим банком, вони мені написали у серпні що не має для мене ніякої пропозиції. Потім зателефонувала дівчина з відділу по проблемних клієнта, і сказала що ви робили весь цей час, щоб вирішити питання не сплати. Я сказала, що телефонували на гарячу лінію, писала на чат бота, писала на їхню особисту пошту, але ніхто нічого не допоміг. Як вони кажуть то позичте десь кошти, щоб відати борг, а це 118 тисяч гривень. Я поясню що так як зняли кошти шахраї підіть мені на поступки допоможіть спишіть хоть якусь сумму, але у відповідь ноль. Шлють мені листи на прописку погрожують судом. Це перший банк України який взагалі не іде на поступки, тим паче клієнт сам пише дзвонить і просить. Я в шоці від того на скільки ми в Україні не захищені від шахрайських дій, а тоді ще й на тебе вішають це ярмо на шию і не бажають спілкуватися з клієнтом, а вимагають де хочеш там і бери і плати. Я в шоці від того що мій район був в окупації в усіх зруйновано будинки, а монобанк каже позичай у рідні гроші щоб заплатить. Я їм говорю що нема у кого позичати бо нема в людей де жить.
Монобанк
monobank
20 октября 2022, 14:15
Нам дуже прикро, що сталася така ситуація
Нам потрібно більше часу, щоб вирішити питання
Передали інформацію колегам для перевірки
Протягом доби з вами зв'яжуться колеги, для надання відповіді

sanook
sanook
20 октября 2022, 19:28
Їм байдуже до звичайних громадян, і військового стану в країні. Бо війна не є форс-мажором, як у розумінні банку, так і країни Україна.
Jokets
Jokets
20 октября 2022, 20:28
Банк не обязан идти на какие либо уступки
20 октября 2022, 21:52
Ніхто і не просить іти на якісь поступки, які матимуть для монобанк тяжкі наслідки. Проситься тільки якщо вкрали кошти шахраї і є всі супррводжуючі документи війти в положення і хоч трохи суму списать.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк не іде на компроміси щодо клієнтів