Банк доводить до самогубств

aleriia 18 октября 2022, 19:02
Доброго дня. Даний банк доводить людей до ручки. Ситуація наступна. Користуюсь М Б близько 5 років, спочатку ліміт кредитний був 5к, потім банк сам підвищив ліміт декілька разів, загальна сума кредитного ліміту 35к і 30к розсрочки. До війни я працювала і мала можливість платити по кредиту мінімальні платежі і користувалась карткою як основною.
Звільнилась з роботи бо дізналась що вагітна в серпні 2021, після того не працювала. В лютому місяці 2022 я була на 7му місяці вагітності. В той момент недобанк повідомив, що не обовязково вносити платіж по кредиту, але це брехня як виявилось. Бо це стосувалось тільки кредитів які оформились в лютому… отже пропустимо той факт, що йде війна і люди без роботи лишились, перейду до суті. Чоловік теж має кредит в МБ, але з лютого його фірма закрилась і всіх звільнили, тому роботи офіційної немає. Я в декреті, не отримала ще навіть материнські. Банк почав списувати овердрафт і нараховувати відсотки на мінусовий баланс по карті. Тобто, заборгованість тепер в мене 60к і кожен місяць росте. Я неодноразово повідомляла в МБ що я не маю чим платити кредит, бо я в декреті, дитина на суміші, я після важкої операції, всі зароблені кошти ми витрачаємо на підгузки та суміші. Просила дати реструктуризацію. Але ж в цій конторі дбають лише про кишені власників банку, а на людей їм начхати. Реструктуризації вони не дають. Наголошують на тому, що я можу платити мінімальні платежі, а це на секунду, 2300 грн кожен місяць. Але від того що я плачу мінплатіж кредит меншим не стає. Я просто в тупу витрачаю гроші, борг зростає. Куди мені звернутись, якщо мені ніде позичити/перепозичити гроші? Перший раз в такій ситуації… я не відмовлялась від кредиту, я прошу дати можливість погасити кредит нормально.
І хочу сказати, що телефонувати мені кожен день і казати одне й те саме по скрипту не потрібно, я не тупа. А ось почути мене банк відмовляється. Банк свідомо вганяє людей в кредитну яму. І не дає ніякої можливості погасити кредит під час війни. Я не маю грошей. Загальна сума боргу по кредиту моєму і чоловіка 130к, в чоловіка така сама ситуація, але банк вимагає 10к обов’язкового платежу внести, і каже що він бреше. Але навіть не запитали документів, які можуть підтвердити наші слова.
Доводять до самогубства, вимагаючи оплати.
Терористи!
Ніколи в житті нікому не побажаю стати клієнтом монобанку. Ну хіба що щоб МБ відправили в мордор обслуговувати орків.

Не знаю, як закрити питання з цим банком, якщо вони тупо глухі. Мої батьки військові, в перші місяці ми всі збереження віддали на ЗСУ і пологи. Тепер я банкрот. В мене доходів ніяких. Я не можу платити, а кредит банк ще більше мінусує. Просто жах
monobank
monobankua 18 октября 2022, 20:12
Доброго дня.
Розуміємо, що в поточних умовах виконати зобов'язання щодо кредиту – не найпростіше завдання.
Поточні кредитні канікули за розпорядженням НБУ — це скасування штрафів та підвищених відсотків. Нарахування стандартної процентної ставки не було скасовано і ми ніколи не обіцяли повної відсутності нарахувань відсотків
Але оскільки ми маємо зобов'язання перед вкладниками, ми змушені проводити списання по кредитних продуктах.
Для уточнення інформації, написали вам в особисті повідомлення

19 октября 2022, 1:43
1. Куда можно было бездумно потратить около 60 000? Вы же не думали как будете погашать такую сумму, главное, что хватит на минимальные платежи, да? И скорее всего даже не оценивали, стоит ли вообще тратить такую большую сумму? 2. Вы и подобные вам люди реально не понимают, что если берешь деньги в долг, то их нужно отдавать? Вы когда оформляли карту и брали деньги в долг, вы хоть задумывались, что будет, если в какой-то момент у вас не будет денег для погашения? Каковы возможные последствия? Ну так это называется взрослая жизнь, когда нужно нести ответственность за свои поступки (часто не обдуманные). 3. «Але ж в цій конторі дбають лише про кишені власників банку, а на людей їм начхати» — Ну так это называется деловые отношения. Вы с банком друзья или родственники? Ну так представьте, если бы вы кому-то заняли большую сумму денег, заключили договор, планировали получать проценты, а этот человек мало того, что не отдает деньги, так еще и отказывается платить по условиям заключенного договора. Это нормально? 4. «Доводять до самогубства, вимагаючи оплати.» Не смешите. Ну какие вам угрозы говорят кроме плохой кредитной истории. Угрожают вам или вашим детям рассправой? Не нужно преувеличивать. 5. «Не знаю, як закрити питання з цим банком, якщо вони тупо глухі.» Как вы хотите закрыть вопрос? Списать половину долга? Заморозить непонятно на какой срок? Ну если так сделать, кто-то будет погашать долги?
19 октября 2022, 1:55
Переплатите несколько тысяч процентов, пока не найдете доход, ничего с вами не случится. Взяли деньги в долг, не можете погасить, платите проценты, пока не погасите. Так и должно быть. Всё просто, поэтому не нужно переходить с больной головы на здоровую. Взять деньги в долг, не отдавать и еще сделать банк виноватым. Гениально) И если уже у вас дошло до такого, перестаньте отвечать банку, идите в суд и доказывайте, почему вы не можете погашать долг и почему по вашему мнению виноват в этом банк. Вас таких неадекватных много, что очень печально
19 октября 2022, 11:16
Свої фінансові сили і можливості потрібно розраховувати. Звичайно, що ситуація важка, але свої фінансові зобов`язання потрібно виконувати. У банку є зобов`язання перед клієнтами, зарплату працівникам потрібно платити, обслуговувати техніку, здійснювати інші поточні витрати. Для цього банку потрібен дохід — а звідки він візьметься, якщо люди не будуть гасити кредити, не сплачуватимуть відсотки та комісії ?
Коли Ви звільнялись з роботи, Ви ж розуміли, що позбуваєтесь доходу і в той же час знали, що у Вас не закритий кредит ? На що Ви сподівались ?
24 октября 2022, 18:53
Ви мабуть в монобанку на чатах сидите. Шаблончиками спілкуєтесь. Коли я звільнялась, я мала дохід, і моя робота не дозволяла працювати вагітною! Тоді чоловік працював і отримував хороші гроші. Мені потім потрібні буди кошти на операцію. Чи треба було клянчити в інших??? Чи я ванга і знала що буде війна? Питання, чому лише монобанк плює на людей? Я відмовилась платити?
24 октября 2022, 22:54
«Ви мабуть в монобанку на чатах сидите…» — так-так… саме цим і займаюсь… До речі, реакція Ваша теж досить шаблонна — якщо коментатор не згідний з автором відгуку, отже це співробітник банку, проплачений бот і т.д… І відгук Ваш досить типовий — подивіться скільки тут таких відгуків — і у гілці Моно і у гілках інших банків, написаних і до початку війни, і після… У кожного своя історія і своя ситуація і залізобетонні причини, по яких автори відгуків не можуть виконувати свої зобов`язання. Якби банки всім прощали борги, списували, реструктуризували — уявляєте, що би було ? Більшість людей чомусь думає, що банк — це грошова бочка бездонна і не хоче розуміти, що у банку теж є свої зобов’язання, витрати, проблеми.
Звичайно, Ви не могли передбачити, що почнеться війна.Але те, що у житті часто стаються непередбачувані ситуації - це зрозуміло кожному і на такі випадки потрібно мати запасний варіант.І умови банку Ви бачили і на них погодились — тому зараз жалітись на них нічого.
По суті Вашої ситуації: реструктуризація — це право банку, а не обов`язок, тому робити на ній акцент і домагатись її не варто. Нарахування по кредиту варто перевірити на відповідність Закону «Про споживче кредитування» (ст.21) — чи не нараховано чогось зайвого.І знайти кошти для погашення заборгованості, її доведеться погасити. Можливо, перекредитуватись — на якихось більш прийнятних для Вас умовах.Якщо не помиляюсь, колись таким «Ідея-банк» займався.Але треба перевірити.
25 октября 2022, 13:15
Ще раз- я десь сказала щось про те що мені банк винен? Я питаю чому в цьому «банку» такі умови «що хочемо те і робимо», в анкеті немає ніяких пунктів, які б допомогли клієнту лишитись клієнтом. Тепер я платити не буду, бо просто нічим. Так я б повернула всі гроші, але не бачу сенсу щось писати і говорити, бо єдиний недобанк який довів багатьох до такого це монобанк. Хай подають в суд, в мене нічого забирати, мої рідні не будуть платити, бо не виступали поручителями. Жадібні г ниди, які точно стануть банкротами скоро. Щиро цього бажаю.
25 октября 2022, 13:40
Справа Ваша. Повторю — якщо Вам не підходять умови та правила банку, то не потрібно було на них погоджуватись і ставати його клієнтом.Не думаю, що не платити — найкраще вирішення питання (якщо це взагалі можна назвати вирішенням).Юридично підстав для несплати боргу немає. Можливо, його можна зменшити — якщо знайдете «зачіпку» у названому мною Законі. Якщо все ж принципово вирішили не платити — будьте готовою до дзвінків колекторів, судових позовів, візитів виконавчої служби, арешту майна чи коштів на інших рахунках (якщо вони є). Не думаю, що це найкращий щлях, я б радив вгамувати свої емоції (хоч як би це не було важко), та пошукати інших способів вирішеня проблеми. Але якщо все ж обрали такий шлях — робіть як знаєте, але не нашкодьте при цьому собі чи близьким.
19 октября 2022, 19:02
Я так розумію, що чотири вище коментаря говорять про те, що жодного жалю. Насправді УніверсалБанк, не надає нормальної реструктуризації. Тому мабудь буде суд, далі виконавче, далі блокування рахунків, далі … Нащо захищати країну, якщо в Україні, люди будуть вмирати від хижацьких відсотків та інших дій банків? А сама країна стоїть осторонь.
Jokets
Jokets
20 октября 2022, 20:46
А почему вы решили что банк должен ее давать? И прежде чем ныть о % надо думать головой когда берешь кредит
22 октября 2022, 11:23
А чому коли прийшла війна у домівки українців, банки роблять вигляд що нічого не відбувається? Коли до війни були можливості виконувати забов’язання, то після війни вони зникли ці можливості. Чому держава стоїть осторонь цих питань. Чому, дуже багато… Чому УніверсалБанк перед вкладниками не виконує забовязання, і закони зроблені таким чином щоб банки прикрити, а от що до кредитів до фізичних та юридичних осіб жодних поступок. Конституційні права громадян обмежені, як у праці, так і пересуванні та іншому. А нащо нам таке? Навідь у Раші відсоток — 16−24% річних, РБ — 10−12% річних. А Україна - 35−48 %. Де держава?
24 октября 2022, 18:44
Це точно. Люди думають, що з ними ніколи нічого не трапиться. Ось тільки чужі гроші рахують, думають що раз військові то отримують по 100к, але не знають куди ці кошти йдуть. Бо бачать лише красиву обгортку. Мені їх співчуття не потрібне. Я не брала в банку 60к, і не розумію чому я повинна їх віддавати. Бо М Б не робив нічого для людей з лютого місяця. Тому я й питаю, чому в банку немає реструктуризації. Чому банк погрожує. Чому шантажує і вимагає платіж. А на всі питання куди можна написати щоб отримати реструктуризацію- ми розуміємо що важко, але ви платіть.
19 октября 2022, 21:08
Так за такі дзвінки можна цей недобанк до віповідальності притянути, або заблокуйте їх і все як вони роблять зі своїми клієнтами без пояснень, це недобанк для обісраніх котиків, а не для людей
24 октября 2022, 18:40
Їм все рівно, бо в них є чудо документ- анкета. Ось тільки в цій анкеті нічого такого, що могло хоч якось захистити клієнта при непередбачуваних ситуаціях, немає. Та і взагалі там вказані інші дані.
20 октября 2022, 12:57
Ну як варіант є інші банки які можуть перекредетувати та виправити таким чином свою кредитну історію якщо ви боїтесь цих котиків кинути, а вони не бояться бо договір в односторонньому порядку заключають і прописують там все шо захочуть на свій розсуд але зараз віна і ніхто не знає що завтра буде чи буде той монобанк взагалі чи в Ізраїль втече босс разом з грошима всіх вкладників
Плохая Кредитная История. Все Банки отказывают. Как взять кредит с плохой кредитной историей — YouTube
21 октября 2022, 11:08
Та уже ж где-то писали — монобанк звонил даже людям с 4-й степенью рака, чтобы платили кредит, ни справки ни выписки ничего не принималось в качестве аргумента
24 октября 2022, 18:36
По перше, шановні «умніки» я в банку не позичала 60к грн, я брала товар в розсрочку на 20к. По друге, я платила кожен місяць не лише мінімальний платіж, я працювала і всю зп переводила на МБ, і користувалась карткою. До війни я могла спокійно платити і не жалілась. По друге, якщо читаєте дупою, то це вже не мої проблеми! За час війни банк списав мені -23к грн окрім того кредиту що був на картці. І якого ви рахуєте гроші моїх батьків? Вони допомагали коли могли, далі що? Я десь сказала що відмовляюсь платити? Недалекі ті люди, які дають свої непрохані поради. Бездумно беруть кредити в швидко гроші і не повертають. А тут банк свідомо підвищує ліміт людям, і потім шантажує. Але як вирішити питання з банком, коли ти опинився в такій ситуації? Я не одна така. Взагалі не зрозуміла, випадів з боку декого. Ви що в МБ працюєте?
24 октября 2022, 22:56
А тут банк свідомо підвищує ліміт людям, і потім шантажує. — банк змушує користуватись лімітом «на всю катушку» ?
25 октября 2022, 13:21
Я не користувалась взагалі тими грошима! Ви читати не вмієте? Банк підвищив ліміт сам, без відома мого, потім списував кошти з кредитки і нараховував відсотки на них. Я платила поки мала чим. В сп ніякої відповіді крім того, що банк має право самостійно робити такі процедури без згоди клієнта, я не отримала. Для чого вони підвищили мені ліміт? Щоб потім нараховувати шалені відсотки і вимагати оплату? Я не просила і не користувалась цими коштами! Тому я не розумію якого я повинна банку повертати їх?
25 октября 2022, 13:43
Якщо б не підвищували ліміт — просто заганяли б карту в мінус нарахуваннями. Від цього нічого б не змінилось.
26 октября 2022, 16:55
Так так і вийшло в моєму випадку, що був ліміт 5к, підняли до до 35. І списали поверх ще овердрафт. Бо списували кредитні кошти кожен місяць з березня. І нараховували не на мої витрати, а на всю суму. Я вже переплатила по цій картці грошей, з 6 к грн я наоплачувала 260к. І ще винна 60. І це на сьогодні. Вчора вони знову вимагали оплату до 29.10 Інакше зіпсують кредитну історію. Нормально… прикриваються нбу, і своєю анкетою.
25 октября 2022, 14:35
То не повертайте бо вони самі не дотримуються ніяких зобовьязань захотіли позабірали ліміти спочатку війн, а до війни не просив то самі підвіщували , то якщо у них выйна це форсмажор то ы для клыэнтыв це такий же форсмажор,але треба з адвокатом проконсультуватися чи варте воно того щоб зними судитися, а якщо ви голі та босі то що вони з вас возьмуть , правильно нычого, а через три роки нехай своъ предьяви в дупу засунуть там вже ви можете анулювати своъ борги перед ними в законному порядку
25 октября 2022, 16:50
Отож, нічого давати. Бо я не працюю, я після операції, дитина на сумішах. Всі копійки які маємо віддаємо на суміш і памперси. Я вже мовчу про себе… мене бісить ситуація саме тим, що якби я не платила взагалі то ладно, але я платила завжди вчасно, завжди! А коли не стало чим платити, я писала кожен день з проханнями про реструктуризацію. Мені відмахували- позичайте де хочете. Спочатку рекомендації були за обов’язкові платежі, тепер шантажують зіпсованою кредитною історією. Тобто що мені робити? Ну реально немає грошей. Так тепер я не можу ні виїхати з дитиною, ні відкрити рахунок закордоном?! Що це за *** !!! Та ще й чому я повинна повертати ті гроші, якими взагалі не користувалися? Просто списували кредитні кошти, бо відсотки нараховували, і тим самим з кожним місяцем суму все більшу нараховували. Іроди. В мене в Лимані у рідних розбили дім, квартиру… ми туди гроші відправили, щоб людям хочаб жити було за що. На всі мої питання: куди писати, чому немає можливості закрити кредит через реструктуризацію/перекредитування-ігнор.служба підтримки взагалі на рівні дна. Ще й погрожують, що припинять зі мною співпрацювати, якщо я буду галасувати. Короче, це просто жах… бути в декреті без доходів, під час війни та ще й з кредитом… Куди писати я не знаю. Тут лише «спеціалісти» сидять😒
25 октября 2022, 20:53
Эти «специалисты» отрабатывают свою зарплату, сильно не распыляйтесь на них
26 октября 2022, 16:51
Ви праві. Почитала деяких, так вони такі фанати банку, що аж бридко.🤮

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Банк доводить до самогубств