Абсолютно непрозорі умови кредитування

Богдан Лошинський 18 октября 2022, 0:34
До початку війни в даному банку в мене був встановлений кредитний ліміт близько 25 000 гривень, на початку війни я його про всяк випадок обнулив, щоб випадково не використати, бо час був невдалий для цього, а під кінець літа вирішив повернути його хоча б частково. І зіштовхнувся з тим, що банк вперто вже котрий місяць відмовляє мені у встановленні будь-якого кредитного ліміту, залишаючи його на нулі. Я намагався вияснити причину, але співробітник повідомив, що рішення по цьому питанню приймається хитромудрою системою, котра бере до уваги безліч параметрів і тому варто спробувати в наступному місяці — жодної конкретної інформації. І вже декілька місяців мені приходить відмова. І це враховуючи, що я завжди вчасно закривав всі свої кредити, місце роботи не змінював, а щомісячний оборот за карткою значно перевищує ту суму, що я прошу встановити в якості кредитного ліміту. І звідкіля я повинен знати, що банк в мені не влаштовує? До війни жодних нарікань до роботи банку не було, а тепер я змушений думати про зміну банку із-за неадекватної системи кредитування.
monobank
monobankua 18 октября 2022, 15:10
Нам шкода, що у вас склалася така думка.
Надіслали запит колегам на перегляд лімітів.
Перевірте, будь ласка, ліміти у додатку
Полезный комментарий
Богдан Лошинський 18 октября 2022, 15:24
Дякую за вирішення даної проблеми. Хотілося б, щоб з владнанням подібних питань могла також результативно і оперативно допомагати служба підтримки банку, без залучення подібних публічних звернень.

Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
18 октября 2022, 13:03
Все дуже просто бцей недобанк я його тепер тільки так називаю набрав 6 лямів дурників, а тепер відшиваэ тих хто їм не вигідний без пояснень, я вчора розырва договыр з ними бо теж учудили ,ліміт так само прибрали з 100 000 до 10 спочатку війни і тільки через пів року я вибив ліміт на оплату частинами 25 nbczx і то тут через відгук на мінфін, а слжба підримки пів року казки роpповідала і без мойого відома запрашувала кожен раз підвищення ліміту через додаток, а потім вибачались що мов така у нас скрилінгова система для котиків, а ви людина,тому раджу вам теж попрощатися з ними,неблагонпдійний недобанк одним словом,мій відгук трохи нижче про них,
zig4free
zig4free
18 октября 2022, 15:40
Поясни, а вот как называть приватбанк в еще более странной ситуации?

В приватбанке есть КЛ 50тыс — но ОЧ == 0 грн!

Зато вот в монобанке лимиты приличные и КЛ и ПЧ? Сейчас ОЧ на 40тыс куплено + еще 17тыс могу еще купить.

Почему?

Прошу детальные пояснения про недобанки! Что там с ПриватБанком не так?
Богдан Лошинський
Богдан Лошинський
18 октября 2022, 15:24
Полезный комментарий
Danilich
Danilich
21 октября 2022, 11:12
После обнуления кр. лимита обратно его вернуть очень тяжело. Сейчас куча необанков с кредитками, бери не хочу. У меня самого несколько кредиток других банков, шманябанк еще задолго до войны обнулил кр.лимит, пришлось с ним распрощаться, благо другие адекватные банки сразу дали достаточно кр.лимита

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Абсолютно непрозорі умови кредитування