Монобанк та постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 № 198-р

Владислав Кучер 21 июля 2022, 22:51
Монобанк та постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 № 198-р.

Надайте будь ласка прилюдну відповідь щодо відносин між мною Кучер Владислав Михайлович як клієнтом вашої установи, та Вами як установою яка надає банківські послуги, а саме: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» Ліцензія НБУ № 92 від 20.01.1994, Номер у держреєстрі банків № 226, у слідуючій ситуації:
На моєму рахунку який обслуговує Ваша установа є кошти у сумі 98382, 81 гривень України, картка 5375411403226132 (я маю право надавати свої дані), на цей рахунок було накладено арешти: Ограничение на всю сумму постановления от 25.11.2020. та Ограничение на всю сумму постановления от 25.01.2021 (от тут ви злукавили, сума у виконавчому документі така: Приватним нотаріусом КМНО Григорян Д. Г. про: простягнення з Кучер Владислав Михайлович РНОКПП 2849605556 на користь ТОВ«РОСВЕНІНВЕСТУКРАЇНА" суми боргу у загальному розмірі 98176,43 грн., розрахунок якої визначено виконавчим документом.) Зверніть увагу до напису, грн., розрахунок якої визначено виконавчим документом.тобто сума 98176,43грн…))
Зараз ви не надаєте мені змоги за законом користуатися коштами які я власноруч поклав на цей рахунок, та біль того…
Відповіді ваших працівників дивують, а саме: Владислав, на жаль подальше ведення діалогу немає сенсу, вам надіслали факти, що ваш рахунок арештований на суму більше ніж 100 000 грн, та У зв’язку з тим, що діалог прийняв циклічний формат, ми вимушені завершити дану комунікацію, гарного вам вечора…це відповіді мені як клієнту вашої установи…там ще є звернення, та є відповідь з міністерства юстиції:
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ Мінʼюст вул. Архітектора Городецького, 13, м. Київ,01001 тел.: (044) 364−23−93, факс: (044) 271−17−83 E-mail:callcentre@minjust.gov.ua,themis@minjust.gov.ua, Web: http://www.minjust.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 00015622 Владиславу Кучеру мікрорайон Гірницький, буд. 20, кв. 71, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50057 vladislavkrivbass@gmail.com Міністерство юстиції розглянуло Ваше звернення від 05.07.2022, яке надійшло до Державної установи «Урядовий контактний центр» щодо неотримання відповіді на попереднє звернення № КУ-14169993 від 19.06.2022, а також надання роз’яснення щодо дій приватного виконавця виконавчого округу Дніпропетровської області Теличка В. А., та в межах компетенції повідомляє таке. Відповідь за результатами розгляду Вашого звернення від 19.06.2022 № КУ-14169993 зареєстрованого в Міністерстві юстиції 20.06.2022 за № К-15118 направлена Вам листом Міністерства юстиції від 23.06.2022 № 49575/К-15118/20.5.1 (копія додається). Також зазначаємо, що відповідно до підпункту 32 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 02.07.2014 № 228 визначено, що Міністерство юстиції України відповідно до покладених на нього завдань надає роз’яснення з питань, пов’язаних з діяльністю Мін'юсту, його територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства, а також стосовно актів, які ним видаються. Крім цього, згідно з підпунктом 8327 зазначеного пункту цього Положення, Міністерство юстиції України надає державним та приватним виконавцям роз’яснення та рекомендації з питань примусового виконання рішень. З огляду на це повідомляємо, що надання Вам роз’яснень з питань порушених у зверненні не є компетенцією Міністерства юстиції України. Окремо інформуємо, що відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 № 198-р з метою забезпечення життєдіяльності населення в умовах воєнного стану дозволено фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків, на які накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом щодо такої особи не перевищує 100000 (сто тисяч) гривень. Також згідно з пункту 102 розділу ХІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження» тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України фізичні особи можуть здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 Виходячи з зазначених положень законодавства варто зауважити, що у період дії воєннного стану, банк має забезпечити Вам можливість розпоряджатися коштами на рахунках, на які накладено арешт, у разі якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 тисяч гривень. При цьому звертаємо увагу, що винесення виконавцем у зазначеному випадку постанов та інших процесуальних документів законодавством не передбачено. Додаток: на 2 аркушах, в 1 примірнику. Директор Департаменту державної виконавчої служби Михайло Потапенко 486 61 31 Максим КИСЕЛЬОВ
Яке Ви теж ігноруєти.
То надайте мені прилюдно, чи я як просив відмову яка грунтується на ваших відписках у чаті офійного каналу вайбер, по типу цього: Владислав, арешт, який був накладений на ваші рахунки, виконавцем не був накладений на конкретну суму. У цій ситуації виконавець заарештував усі кошти, що, на жаль, за своєю суттю не підпадає під новий закон. запит я надав 06.07.2022, так як тут не має чого вивчати, то не треба чекати 30 днів.
З повагою.
monobank
monobankua 22 июля 2022, 20:51
На ваш запит, колеги створили заявку.
Ми надамо вам офіційну відповідь у визначений термін

MorningSunshine
MorningSunshine
22 июля 2022, 5:43
Який потік свідомості не дивно, що в підтримці не зрозуміли, що вам від них треба
22 июля 2022, 7:19
Автор відгуку пробує довести що сума арешту вказана в преамбулі документа де міститься причина арешту, а не в пункті «Постановляю» де вказано накласти арешт на всі кошти, якщо я правильно зрозумів
22 июля 2022, 8:50
Там довели у відповіді мін.юсту що. ---При цьому звертаємо увагу, що винесення виконавцем у зазначеному випадку постанов та інших процесуальних документів законодавством не передбачено.---
22 июля 2022, 8:58
Судячи з їх відповідей, накштал: --У зв’язку з тим, що діалог прийняв циклічний формат, ми вимушені завершити дану комунікацію, гарного вам вечора.--- То або так як ви написали, або вони просто знущаються. Я звертався за спрощеною формою на їх електроніку, та ось яка відповідь: --Стосовно арешту, ми вже зафіксували заявку, відповідь вам буде надана впродовж 30 днів з моменту її фіксації-- Але що там вивчати 30 днів? Гроші крутять, а ще враховуючи девальвацію гривні то за 30 днів то може бути коробок сірників. А може вони росіян очикують?
Jokets
Jokets
22 июля 2022, 12:27
Ну меньше надо умничать в общении и делать вид что знаете законы, вот до умничалсь то пучайте 30 дней срок на ответ. Или забыл что это срок в который банк может дать вам ответ после обращения к ним. За что боролись на то и на поролись.
22 июля 2022, 15:25
Ну для того щоб звернутися до суду, треба їх офіційна відповідь, але ще треба звернутися до регулятора, до нац банка. До чого тут знання чи не знання, якщо банк переслідує свою ціль та підводе усе до другої теми? Там взагалі зі схеми весь сир бор.
dizzbalanser22
dizzbalanser22
22 июля 2022, 17:33
А какая ведь у банка? Это ведь не по желанию банка вам заблокировали счета и деньги банк не забирал
22 июля 2022, 17:51
Ну да по «законам» коррупционной системы под названием Украина…

Наше так называемое правительство очень многое сделало в пользу Рашни…

Много так называемых законов напринято, которые создают схемы для безнаказанного обворовывания простых людей.

Украина — это не государство — а коррупционная схема.
22 июля 2022, 17:43
Законы работают в правовом государстве.

А вот факты показывают что — Украина — это коррупционная система, которая позволяет обворовывать ее граждан без всякой ответственности — все верх-ногами система защищает ворье и коррупционеров!

Хороший пример нотариуса Остапенко — его нельзя привлечь к ответственности по законам Окраины!
Lolik1837
Lolik1837
23 июля 2022, 8:26
«Законы работают в правовом государстве.»

Назовите государства правовые, по вашему мнению
24 июля 2022, 17:41
От собі і маєшь, поклавши гроші на зберігання, а тобі -На ваш запит, колеги створили заявку. Ми надамо вам офіційну відповідь у визначений термін--- І до дупи їм Директор Департаменту державної виконавчої служби Михайло Потапенко 486 61 31 Максим КИСЕЛЬОВ та їхні відповіді, також до дупи законодавець і взагалі усе законодавство. Люди, це ви як покласти речі до камери схову, а вам кажуть, ми вам їх ті речі не віддамо, бо…бо…бо…бо. З мого прикладу задумуйтесь кому довіряєте власні кошти.
24 июля 2022, 21:26
Так хай перевидадуть постанову з іншим текстом, думаю цим все-одно і закінчиться
25 июля 2022, 19:52
Виконавець Теличко Віктор Анатолійович ухиляється від виконання своїх обов’язків, не надає не документи до суду, не виносе постанову про припинення провадження, не заберає пошту де є запит з суду . А нотаріус Григорян Діана Гагіківна яка робила напис, по лише на ліцензії на нотаріальні дії та не передала, а архів справу. https://dostup.pravda.com.ua/request/shchodo_privatnogho_notariusa_gh Також https://bank.gov.ua/ua/news/all/gromadyanam-dozvoleno-koristuvatisya-koshtami-z-areshtovanih-rahunkiv текст на сторінці
28 июля 2022, 23:59
Я думаю що людям слід задуматися, чи мати справу з банком який веде дружбу з схемами та не виконує законодавство. Я думаю що ні, не треба мати справу с такими установами. Зараз вони мене відключили від чату Не відповідають на питання. Сумно що я з ними зв’язався, дуже сумно.
1 августа 2022, 22:26
Не виконання банком monobank законодавства України, спричинення клієнтам збитків, не надавання змоги у користуванні власним рахунком під час воєнного стану, та уведення в оману. — Владислав Кучер (minfin.com.ua), запись в блоге.
18 августа 2022, 22:32
То й що, мінюст підставив монобанк, чи в цієй установі роблять неграмотні люди?
Владислав Кучер — Блог — Minfin.com.ua у блозі

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк та постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2022 № 198-р