Іван Крамарчук 21 мая 2022, 2:48
Користуюся монобанком близько 2 років. Серйозних нарікань до війни не було, практично з усім можна було змиритися.
Дохід по рахункам повністю офіціний, оподткований, декларації подані вчасно.
Валюта акумулювалася на фоп рахунку, після чого продавалася і використовувалася для власних потреб.
Проте після деякого часу з початку війни почали відбуватися дивні речі.
Волею долі опинився закордоном, де з карт з коштами був тільки моно. Спочатку все було, як раніше, аж доки не зникла можливість поповювати револют для поточних витрат. Добре з цим я змирився, можна ж знімати валюту (хай буде зі втратами, на конвертації). Це все враховуючи ліміт 100к від НБУ.
Але сьогодні стикнувся з новим обмеженням, яке не прописане НБУ. «Регіональний ліміт» 30 тисяч. Ця новинка це вишня на торті — підтверджуючих документів ніяких, підтримка придумує формули «чим більше знімаєте, тим більший ліміт», що є наглою брехнею оскільки даний ліміт встановлений у всіх кого я запитував про зняття. В подальшому з менеджером вдалося докопатися до істини — все-таки це внутрішній ліміт моно, незважаючи на НБУ, змінити його неможливо. Встановлений на невизначений термін.
Сьогодні від НБУ вийшла ще одна постанова, яка посуті забирає на користь банку 20−30% клієнтських коштів — а саме відвязка курсу продажу від купівлі.
І це ще не кінець, оскільки навіть якщо не заводити більше на той рахунок, дуже багато часу буде потрібно щоб звідти вивести все навіть з цими втратами
Я прекрасно розумію, що це вина не тільки лиш моно, а й моя, що не зміг правильно впоратися з надризиковими українськими банками. В подальшому буду більш обачніший.
monobank
monobankua 21 мая 2022, 18:15
Можна знімати кошти з гривневої картки за кордоном у межах обмеження до 100 000 грн. на місяць
Розмір денного ліміту залежить від того, як використовується карта. Ми рекомендуємо знімати до 10 000 грн на добу, а також користуватися картою для оплат у торгових точках.
За рекомендаціями НБУ, розмір ліміту залежить від того, як використовується карта.
Якщо по карті високі торгові обороти, то ліміт на зняття буде вищим.
Якщо картка використовується тільки для поповнень, знімань та переказів, то ліміт буде нижчим.

Carerra
Carerra
21 мая 2022, 8:21
Вы наверное еще молодой или наивный :) не знаете что в среднем раз в 5 лет в нашей стране «кризис» и банки «стригут» население. Добро пожаловать в клуб и взрослую жизнь. Надо быть очень наивным или иметь плохую память, чтобы в такое время хранить деньги в банках, тем более только с местной репутаций
21 мая 2022, 12:25
Справа в тому, що перед війною я зняв практично все, але після початку всерівно дохід поступав, і після обмежень, вивести його вже виявилося неможливим
З іншої сторони в мене розрахунки йдуть в безготівковій формі на валютний рахунок, варіанту готівки в мене немає
Скоріше за все і молодий і наївний, кризу 14−15 я на собі не встиг оцінити на собі
Поки що єдиний вихід, який бачу це переоформлятися за кордоном, а з втратою в моно — тільки змиритися
OkeyDoki
OkeyDoki
21 мая 2022, 11:26
Надо начинать читать ДКБО который ты с банком подписываешь…

Не знать то что ты с банком подписываешь, а потом начинать ныть об урезании это верх идиотизма просто…
21 мая 2022, 21:06
Саме такі відписки і видавав рядовий співробітник підтримки, після чого менеджер все-таки дав інформацію, що ліміт 30к для всіх і це ініціатива монобанку, перегляду і зміні він не підлягає
Класичне маніпулювання фактами і підміна понять з стонони представника банку. Я попрошу Вас не вводити в оману людей, за кордоном наразі зафіксований ліміт, який Ви називаєте «Регіональний». На нього не впливає ні оборот по карті і поточний баланс.
Знову ж таки нічим не обумовлений і всупереч рекомендаціям НБУ.
Просто цікаво — в колцентрі монобанку стоїть «выжигатель мозгов» що практично всі зазомбовано відповідають так, знаючи що це не правда?
Danilich
Danilich
21 мая 2022, 22:14
А я ж говорил, что моно насобирает валютных буратино халявными тарифами для фопов «все по 0», а потом будет доить валютчиков, вот вы и накололись. Надо было ФОП держать в надежных стабильных банках, где обслуживание счета 20−50 грн в месяц при наличии движения средств, по сути для валютного фопа вообще ничего

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк встановлює ліміти на зняття коштів з поточних рахунків на власний розсуд, тим самим порушує закони і постанови