Валюта у монобанку

merlen4 12 апреля 2022, 11:48
Доброго дня.
Я маю валютну карту у вашому банку і в цей непростий час ці кошти мені знадобились. До війни я телефонував в Монобанк і мені казали, що з цим зовсім не має проблем — теефонуєте за 2−3 дні і ми підвеземо валюту у найближчий до вас банк-партнер. Вчора я зателефонував і хотів замовити валюту, щоб зняти її. Але мені відповіли, що не можуть замовити її у Житомир в банки партнерів (хоча я уточнював чи зможу зняти її в Житомирі, так как живу в Бердичеві і в Житомир мені потрібно їхати). Сказали, що можна зняти лише в Львові і Дніпрі і те, якщо там буде валюта!
А також відповіли, що в Житомирі в віділеннях А-Банку може бути валюта і тоді можна буде її зняти. Я запитав, а як дізнатись чи вона там є, якщо я далеко живу і не можу просто так їздити туди-назад. Мені відповіли, щоб я написав сьогодні зранку (12.04) і працівники монобанку уточнять чи є валюта, а також попросять її залишити на касі до мого приїзду (1 година). Сьогодня я написав в підтримку і мені відповіли, що вони не будуть цього робити! Після того як я запитав, навіщо ви вчора обіцяли і показав їх же смс — взагалі перестали відповідати. Як таке може бути? Просто мороз клієнтів?
Усі скріншоти покажу. Чому ж 3 тижні тому мені казали, що зцим жодних проблем і можна зняти у будь якому віділенні, тому що ви підвозите валюту для своїх клієнтів. Чому тепер я маю чекати, поки вона з’явиться у А-Банку, де вона взагалі не з’являється?
Моя сума не велика, але чому так сталося? Найбільше вразило, що підтримка перестала відповідати і не виконала свою обіцянку, яку дали вчора ж.
monobank
monobankua 12 апреля 2022, 16:52
На жаль, зараз немає можливості замовити валюту на відділення банку партнера.
Отримання коштів у відділеннях банку партнера можливе за наявності суми у касі.
Ми можемо уточнити наявність валюти в день звернення в відділеннях Універсал Банку
Також ми передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

12 апреля 2022, 12:09
Почему так сложилось? Почему до войны можно было легко, а сейчас трудности с получением денег? Вы серьезно сейчас или ваш мозг совсем не работает
Oleksandr Zhuravlov
Oleksandr Zhuravlov
15 апреля 2022, 16:44
Ая не дуже розумію чому банк в даному випадку не видає валюту по попередньому замовленню
- відділення знаходиться у досить беспечній зоні
- НБУ запевняє, що ліквідність в усіх банках на рівні, та не забороняв видачу такої валюти з поточних рахунків
- якщо у банка немає валюти, то він має можливість її придбати на міжбанку

У чьому може бути тут проблема?

Aleks1320
Aleks1320
13 апреля 2022, 11:31
Главное что монобанк легко и быстро снимает проценты с карт, загоняя людей во время войны в долги, а все остально их не волнует!
14 апреля 2022, 14:08
Так может тогда банку вместе с кредитами и депозиты заморозить? Как тогда быть будете? Вопрос так же интересный, а ходите ли вы на работу? Или дома сейчас?

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903