Ворожий агент всередині країни — Монобанк

vtmf 9 апреля 2022, 19:12
Знімає відсотки за просрочку по кредитній карті на період воєнного часу. Ніякі аргументи про те що немає можливості вчасно оплатити по причині втрати бізнесу, товарів, їх не цікавлять. Дана контора займається бізнесом на людських проблемах. Ні один банк з яким я працюю як підприємець не зняв відсотки по кредитам в воєнний час крім цих ***. Тут ніякі агресори не треба, якщо є всередині свої. Після таких дій зі сторони банку ніякої довіри до нього нема, та й в цілому до банківської системи України. Результатом цього всього буде скорочення кількості активних підприємців. А всім хто захоче легально працювати, монобанк не рекомендую. Хоча і з точки зору додатку він у них самий зручний, але підле відношення перекриває всі їхні технічні можливості.
monobank
9 апреля 2022, 19:19
Розуміємо, що зараз складний час. Ми діємо згідно з постановою НБУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану»
Важливо, що нові правила не передбачають скасування процентів за користування кредитними коштами

З 1.04 до закінчення дії воєнного стану знижено ставку по всіх кредитах до 1,6% на місяць. Банк не нараховує пеню, штрафи, не виносить заборгованості на прострочення. Ми рекомендуємо вносити мінімальні платежі, якщо є така можливість

Jokets
Jokets
9 апреля 2022, 20:21
Ну зачем так врать то? Все банки начисляют % по кредитам, просто уменьшают ставки как и тот же моно банк.
Lolik1837
Lolik1837
9 апреля 2022, 20:40
«Ні один банк з яким я працюю як підприємець не зняв відсотки по кредитам в воєнний час крім цих ***.» (с)

А можно название этих банков, которые вообще не берут сейчас именно проценты по кредитам? Очень похоже, что вы врёте

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Ворожий агент всередині країни — Монобанк