Монобанк в військовий час займається здирництвом

romachevskaja 9 апреля 2022, 18:24
Зараз Монобанк показав своє лице у всій красі. Люди без роботи, без зарплати, внутрішньо переміщені, а вони знімають відсотки і займаються здирництвом. То вони дають кредитні канікули, то вони забирають. То вони міняють умови і відсотки.
Ганьба такому банку! Хай він іде за руським кораблем вслід. Нам не потрібні такі банки, які не можуть піти назустріч в такі складні часи.
1 квітня у мене зняли відсотки, я зразу зателефонувала і попросила переглянути їх, так як я дійсно не знала, що вони не продовжили канікули. Я попросила піти мені назустріч, а я натомість повністю закрию в той же день кредитну картку і поверну їм повністю кошти. Але, нажаль чекала відповідь 9 днів і всі ці дні я їм телефонувала і просила пришвидшити моє питання, щоб я вже швидше внесла кошти. На даний момент надійшла відповідь- нещодавно ви зверталися до нас з приводу списаних відсотків.

Повідомляємо, що питання щодо перегляду списаних відсотків ми розглядатимемо після закінчення військового стану.

Банк працює за постановою НБУ «Про внесення змін до Налогового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану». Ці правила не передбачають скасування відсотків за користування кредитними коштами.

Але з 01.04.22 ми знизили відсоткову ставку за всіма нашими кредитними продуктами до 1,6% на місяць до кінця воєнного стану.
Моє рішення — я не буду повертати кошти, поки вони не повернуть відсотки на картку. Я буду подавати в суд.
monobank
9 апреля 2022, 19:18
Розуміємо, що зараз складний час. Ми діємо згідно з постановою НБУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану»
Важливо, що нові правила не передбачають скасування процентів за користування кредитними коштами

З 1.04 до закінчення дії воєнного стану знижено ставку по всіх кредитах до 1,6% на місяць. Банк не нараховує пеню, штрафи, не виносить заборгованості на прострочення. Ми рекомендуємо вносити мінімальні платежі, якщо є така можливість

9 апреля 2022, 20:23
Не буду возвращать потому что не хочу? Хочу не хочу это не аргумент, вы взяли чужие деньги, а значит надо вернуть. Банк пошел на встречу уменьшив ставку, но любители халявы тут же сразу вылезли
romachevskaja
romachevskaja
10 апреля 2022, 1:05
Смешно . Вы наверное сотрудник банка , что отвечаете на все негативные отзывы по моно) Я попросила у банка , в связи с ситуацией в стране пойти мне навстречу и погасить карту полностью , но им это не интересно , они хотят три шкуры снять с человека . Вот и все .
12 апреля 2022, 0:43
А с какой радости банк что-то должен ? Это вы должник милок не путайте, банк пошел на встречу и уменьшил ставку.
11 апреля 2022, 18:11
Интересная позиция у romachevskaja, с одной стороны она рассказывает что «Люди без роботи, без зарплати, внутрішньо переміщені», как бы причисляя себя к ним, с другой стороны у нее оказывается есть деньги полностью закрыть долг, но она не считала нужным это делать, считала что деньги банка ей нужнее, а кредитные каникулы это такая шара. Теперь, когда шара неожиданно закончилась, она выдвигает ультиматумы что не будет платить долг пока банк не отменит проценты. Считаю что банк все делает правильно, пусть судится, проценты то идут.
12 апреля 2022, 0:45
А более того она в суде не докажет, что не могла оплатить из-за фин трудностей ибо призналась что деньги есть, а тем самым будет потом платить весь кредит, все % так ещё расходы банка на суд процесс
Romioj
Romioj
13 апреля 2022, 13:01
Так, а пункт форсмажор? В кожному договорі? Припинення зобов*язань, до припинення дії цього пункту? Це здирництво, і недотримання стандартних умов договорів. Гроші бралися на умовах і згідно законодавства України, і згідно законодавства України військові дії важаються обставинами непереборної сили і є форс-мажором, при якому всі зобов*язання призупиняються.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк в військовий час займається здирництвом