Те саме

weris2 1 апреля 2022, 13:14
За використання кред. ліміту 60000, загнали в мінус 5000. 1) За кред ліміт використав для закупівлі товару продаж якого якого відкладено до настання миру, так як мало кому зараз що потрібно. 2) Пишуть 3 відсотка проценти, а знімають не 1800. а з суми за 3 місяці, хіба за 2 місяці не було враховано відсоток при знятті + в пільговому періоді?
3) Товар з оплати частинами, якби знати про воєнний час взагалі б не купував, та й повернув б, — частини знімають, хоча деякі банки також не знімають
monobank
1 апреля 2022, 13:55
У країні війна, ми всі розуміємо. Ми орієнтуємось на рекомендації НБУ та продовжуємо виконувати зобов'язання перед клієнтами

Мінімальний платіж можна вносити по можливості, ми не нараховуємо штрафи та підвищені відсотки, якщо мінімальний платіж не буде внесений. Ви зможете погасити заборгованість, коли у вас з'явиться така можливість
Також це не впливає на кредитну історію.
Державні банки матимуть підтримку з бюджету, комерційні банки можуть розраховувати лише на свої сили. Ми маємо зобов'язання перед вкладниками і для їх виконання ми змушені зберігати платність за кредитами

miron2022
miron2022
1 апреля 2022, 13:29
Теж ж саме. Загнали в мінус коло 5000 гривень!
weris2
weris2
1 апреля 2022, 14:30
Користуюсь послугами банку давно і дуже рідко виходив за межі пільгового періоду! так як 5000 в повітря це дуже великі відсотки в нашій країні, Часто перекривався іншими кредитками чи оплатами частин — рострочки , так монобанк як інші банки оплати частинами — перевід в рострочку змінуснули до 0ля!?(не кажучи що інші банки взагалі ліміти порізали)
Раніше можливо було перекритись поставити кошти на карту і зробити покупку для знайомих, але й покупки обмежили до 10000 в місяць!
Хіба це все не від слова душать?
Робин Гуд
Робин Гуд
1 апреля 2022, 14:37
Самое печальное — эти все «минус 5000» уже получают свои 3.1% в месяц ежедневно. Сами посмотрите на разницу — вчера и сегодня сколько начислено (там пишется при нажатии на детали кредита) — и увидите что начисляется проценту уже на не 60000 тысяч, а на все 65000 тысяч с учётом минус.

Что показывает отношение банка к своим клиентам: им наплевать, они просто хотят хоть что-то собрать что получится и закрыться. Вероятно ещё и Гороховский с остальным руководством тоже свалит куда-нибудь в тёплое местечко, откуда будет постить «патриотические скины». А дальше пусть разбирается государство.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903