Щоб не було шаблонних відписок я хотів би надати роз’яснення.

Fullname 28 марта 2022, 20:59
«В стране война, мы все понимаем. Мы ориентируемся на рекомендации НБУ и продолжаем выполнять обязательства перед клиентами» Від разу чому виникло це питання, нет роблять термінали поповнить карту ніде, я задав питання в телеграм 7 березня, все дослівно, питання — Доброго дня, скажіть будь ласка на зараз в мене є обов’язки по сплаті кредитів та я вчора заліз в ліміт, до якого терміну я можу не хвилюватися про заборгованість? На зараз в нас, Дергачі, нічого не працює, тобто термінали та банкомати, поповнити карту ніде. відповідь — monobank platinum, [07.03.2022 12:47]
Ігор Юрійович, вітаємо вас у monobank🐾. Відразу хочемо вибачитися за те, що можемо відповідати вам повільніше, ніж зазвичай … Зараз у нас невеликий ажіотаж, але ми дуже стараємося!🙄

Для клієнтів, які у лютому перебували у пільговому періоді, пільговий період продовжено до 31.03.22

На поточний момент ви можете використати кредитні кошти у межах доступного ліміту. За рахунок кредитних коштів недоступні зняття готівки та перекази на карти.

Намагайтеся зберігати спокій і не піддаватися паніці. Усі системи банку працюють у стандартному режимі

monobank platinum, [07.03.2022 12:48]
🇺🇦 Оператор monobank platinum:
Вітаю, Ігор Юрійович! Мене звати Діана, допоможу вирішити ваше питання 🐈

monobank platinum, [07.03.2022 12:56]
Ваша картка знаходиться в пільговому періоді — ви не платите жодних процентів за кредит!

Пільговий період діє до 30 квітня. Щоб і далі залишатися в пільговому періоді, вам потрібно до кінця квітня погасити заборгованість, що сформувалася на кінець березня.

Якщо ви не готові внести всю суму до кінця квітня, внесіть не менше ніж 4% від суми заборгованості на кінець березня.

monobank platinum, [07.03.2022 12:56]
У разі виходу з пільгового періоду процентну ставку 2.9% на місяць буде нараховано:

на максимальну суму заборгованості кожного дня;

із першого дня пільгового періоду — 6 березня.

Мінімальний платіж буде сформовано 1 квітня.
Я зі своєї сторони всі свої обов’язки виконав не дивлячись ні нащо, тобто кредитний ліміт погасив протягом 3−5 днів, обов’язки по кредитам виконав, але факт залишається фактом, та до цього, приблизно днів через 10 я зателефонував з цим же запитанням та відповідь була такою ж. Оцінку я не буду занижувати але ви або проведіть розмову з співробітниками (Діана це загальне ім'я, Діаною може бути і Сергій наприклад) або не відповідайте, зараз не той час і вас ніхто не боїться навіть якщо я наприклад буду щось вам винен, але я людина яка завжди віддає борги тому це як приклад.
monobank
29 марта 2022, 12:15
Приносимо вибачення за негативний досвід
Обов'язково перевіримо діалоги зі співробітниками та проведемо роботу

Fullname
Fullname
28 марта 2022, 21:13
Та до цього всього, ви надали людям кредитний ліміт, мені 10000, як люди вам його повернуть якщо нічого не працює, термінали, відділення банків, а деякі розбиті нахрін, а ви ще стягуєте 2,9% на місяць, як ви собі це уявляєте, тобто поповнення карти, та чи не *** ви? Тобто ми гарні ми все розуміємо та підтримуємо людей в скрутному положенні а насправді?
aliwka3
aliwka3
28 марта 2022, 22:36
Можно или работать (списывать проценты по кредиту и насчитывать их по депозитам)
а можно не работать (не списывать проценты по кредиту и не насчитывать по депозитам)

И в любом случае клиенты будут недовольны, и банки выбрали максимально корректное решение, все получают то что должны.
Олександр ІО
Олександр ІО
29 марта 2022, 0:42
Шановний, а точно розібралися, щоб давати роз"яснення ?)))
Перший день пільгового періоду — 6-е березня. Це означає, що лютневих витрат або не було, або вони вже погашені.
Бот видав стандартні умови банку, а Ви це хочете видати за якусь особливу клієнтоорієнтованість? Ну так це за Вас вже сам банк робить)
Jokets
Jokets
29 марта 2022, 8:34
Так, а что не так?
Робин Гуд
Робин Гуд
29 марта 2022, 10:17
Добавлю от себя.

МоноБанк сейчас выбрал тактику плодить фейковые отзывы с оценкой «5 звёзд», чтобы показать «какой я хороший» на фоне негатива. Мол люди раз отписались повозмущались, а потом забьют хвалебными отзывами левыми от пользователей со свежей регистрацией.

Похожая ситуация наблюдается и на Google Play где вылазят сейчас ботовые отзывы, чтобы не дай Бог не уронить рейтинги «фантастического» приложения — инструмента для наживы во время войны.

Нет, не пройдёт :) Бочку с отходами жизнедеятельности — не подсластить даже ведром сахара. Так что можно публиковать сколько угодно сказок про клиентоориентированность — а в итоге наплевать на всех сверху. Что и делает МоноБанк.

---
Что касается отзыва — мне лично немного непонятно с какой целью он написан — чтобы оставить высокую оценку банку или показать что «я такой хороший погасил свои 10 тысяч»? Ну это дело лично каждого конечно.

Но стоит понимать, что написанное в отзыве, во-первых, не имеет никакого отношения к кредитными каникулам (если взяли кредит в марте — то само собой льготный период до 62 дней — т. е. до конца апреля) — если кто ещё не понял.

Во-вторых — на фоне урезанных лимитов по всем направлениям, а также начислению процента на процент (по факту на списанные проценты начисляются ежедневно новые) — ещё раз подобные переписки с банком подтверждают, что там на всех наплевали в целом.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Щоб не було шаблонних відписок я хотів би надати роз’яснення.