Монобанк — це краще, що є на ринку

patrooler 22 марта 2022, 22:40
Це не реклама. Банк — в хмарі. Він не залежить від систем в Україні. Український операційний сегмент захищено. Ще один наш банк який має такий захист? Немає. Приват до 2014 хотів, але… він тепер «жираф». Йому видніше.
Ліквідність банку. Зараз багато скарг — відсотки, прострочки. А давайте на шару роздамо, просто так. Ці всі відсотки прибираються кліканням кнопки, коли закінчиться війна. Друком грошей, випуском облігацій. Але ось в чому річ, доларових кредитів у нас немає. І це добре. Бо інакше і того, що є в моно не було би. Відсутності дурних збоїв, мудрого фінмоніторингу, а не як у переляканих жирафів зверху, показились. Бо державні. За це респект Гороховському і всій команді.
Це проєкт, до якого немає зауважень. Це проєкт, якому можна і треба бажати розвитку. А тепер до незадоволених — почитайте пости пана Гороховського — там є один із фразою «нічого доброго що цього може не вийти». Банк — гроші клієнтів. Зароблені важко. Якщо НБУ дає рефінанс — дякуємо. Але і рефінанс треба вертати. Або просити уряд списати.
Успіхів всій команді!
monobank
monobankua 23 марта 2022, 16:43
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)

Сергей Руденко
Сергей Руденко
22 марта 2022, 23:19
Мародер моно одним словом і це видно в його діях!
Ivan73
Ivan73
22 марта 2022, 23:40
Таке враження, що сам Гороховський цей відгук писав 🤣
Zerotul
Zerotul
23 марта 2022, 12:24
Може кого біда обійшла стороною той і не знає в якій ситуації зараз заходиться багато клієнтів які не в змозі платити кредит через війну, і я шкодую про те що обрав моно, а не приват. З таким підходом до клієнтів думаю що монобанк скоро зникне.
patrooler
patrooler
26 марта 2022, 10:33
Знаєте, а я тримаю більше мільйона в еквіваленті і до кінця війни не збираюся їх забирати. Пишіть собі про «мародерів». Гороховський зміг побудувати банк, ну і ок. Ви не керували подібними структурами. НБУ надасть стільки рефінансу, скільки треба. І після війни теж. Інша справа, що рефінанс прийдеться повертати. А для цього треба працювати. І тим у кого кредити також. Не думаю, що ці відсотки не будуть списувати. Будуть. Але борги лишаються.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк — це краще, що є на ринку