Монобанк — нічого особистого, лише бізнес

FastSpirit 19 марта 2022, 19:11
Приєднуюсь до попередніх відгуків, щодо відміни кредитних канікул. Банк дуже цинічно змінив трактування свого повідомлення, щодо введення кредитних канікулів через війну, спочатку ніби-то оголосили про них повідомленням, а згодом повідомили про зворотнє, буцім-то ми мали на увазі інше.
Війна, дійсно, показала, хто є хто.
Тож, закриваємо кредити у цьому банку і вказуємо йому напрямок у сторону «руського коробля»…
monobank
20 марта 2022, 16:03
В країні війна, банк усе розуміє. Ми орієнтуємось на рекомендації НБУ та продовжуємо виконувати зобов'язання перед клієнтами

Мінімальний платіж можна вносити по можливості, ми не нараховуємо штрафи та підвищені відсотки, якщо мінімальний платіж не буде внесений. Ви зможете погасити заборгованість, коли у вас з'явиться така можливість
Також це не впливає на кредитну історію

Щоб виконувати зобов'язання перед нашими вкладниками, ми продовжуємо списувати відсотки за користування кредитним лімітом та платежі за послугами «Розстрочка/Покупка частинами/кредит готівкою»

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк — нічого особистого, лише бізнес