Інтернет магазин Bukva

Luyba1976 20 февраля 2022, 21:28
Добрий день. На карточку монобанку отримала тисячу від Зеленського. Вирішила замовити книги. В мобільному додатку монобанку були рекомендації на інтернет магазин Bukva. Вирішила ніде не шукати, щоб не попасти на шахраїв і замовила книги в цьому інтернет магазині. Зразу зняли тисячу за промокод. Замовлення робила ще 20 січня, номер замовлення 19323571. Прийшла відповідь від інтернет магазину, що книг немає в наявності і я попросила повернути гроші. І з цього почалося все цікаве. Інтернет магазин пише, що замовлення анульовано і щоб я звернулась до банку. Банк дає відповідь, що сертифікат використано і гроші повернуть не можуть. Ні тисячі, ні книжок. Навіщо монобанк рекомендує магазин з яким не може вирішити питання. Чи це схема? В магазин Bukva дозвонитись неможливо. А банк дає відповідь, що інтернет магазин не підтвердив повернення тисячі. Банк не рекомендую. Недавно з’явилася картка і зразу така проблема.
monobank
21 февраля 2022, 16:13
Добрий день
Шкода, що сталася така ситуація
Ми передали запит колегам, щоб вони зв'язалися з партнером й допомогли з поверненням коштів
Щойно у нас буде нова інформація, одразу вам повідомимо

Takuru
Takuru
21 февраля 2022, 9:11
Банк не рекомендую.

А я рекомендую.
21 февраля 2022, 11:06
У банка вечные проблемы его партнерами.
krv77
krv77
21 февраля 2022, 10:55
Да, на букву уже много жаловались…
21 февраля 2022, 11:05
Банку внимательнее нужно быть с партнерами, ведь все шишки будут банку предъявлять.
23 февраля 2022, 20:34
Думаю, что при наличии подобных жалоб банк быстро исключит данный магазин из числа партнеров. к чему ему портить себе репутацию. Просто нужно чаще высвечивать подобные косяки
23 февраля 2022, 20:33
Не могу пройти мимо вашего отзыва. Фраза «Банк не рекомендую» довольно спорная. Я пользуюсь картой банка около полугода. Никаких нареканий за все время взаимодействия не было. В вашем случае ситуация еще не безнадежная. Ибо вопрос на стадии рассмотрения. Судить о банке по одной ситуации не совсем корректно.

Курс валют в monobank

EUR 44.45 45.1998