Безпричинне блокування карти

Andriigg 18 октября 2021, 1:06
Безпричинно заблокували карту, написав в службу підтримки, порадили перевипустити картку, причину блокування не змогли нормально пояснити. На перевипуск в мене не було часу, тому розблокував картку через додаток, наступного дня історія повторилась. Спробував оформити перевипуск іменної картки, в чому додаток мені відмовив, знову звернувся в підтриму, вони щось довго там вирішували і дійшли висновку що потрібно піти в точку видачі і отримати Не іменний пластик. Такий варіант мені не дуже підходить, працюю зараз вахтним методом в сільській місцевості(Тут є нова пошта), в місто їхати ніколи, ця картка в мене була єдиним джерелом безготівкових коштів. найобразливіше що на рахунку є не погашений кредит, який я міг закрити на протязі трьох днів з моменту оформлення, а тепер хто зна коли я це зроблю, та скільки відсотків «капне» і мені не можуть пояснити чому так сталося, просто пишуть «заблоковано в цілях безпеки», хоча я ставив конкретне запитання
monobank
19 октября 2021, 14:53
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Детально все перевірили
На жаль, співробітник припустився помилки, при консультації
Обов'язково проведемо роботу зі співробітником
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

18 октября 2021, 18:01
Заблокированная карта не мешает погашению кредита
eklmneprst
eklmneprst
18 октября 2021, 20:59
Как понять «не мешает» как же отдать долг если карта заблокирована и пополнить её нельзя? Я не просто так спрашиваю, это жизнь и это может случится с каждым, но долги надо возвращать 100%.
18 октября 2021, 22:22
Як погасити? Хіба на заблоковану карту можна нарахувати кошти
Володимир ІТ
Володимир ІТ
19 октября 2021, 0:10
Банковский перевод по IBAN. Заблокирована же карта, а не счет.
19 октября 2021, 11:02
Можно даже просто по номеру пополнять, деньги поступят
19 октября 2021, 20:58
Картку вже розблокували, але розрахунки банк відхиляє, заборгованість погасив за рахунок накопичень в «банці», бо вже якось страшно вносити нові кошти на рахунок, а потім чекати коли ними (власними коштами) дозволять скористатись. Ще дали 50% кешбеку на Google Play, в якості компенсації і звісно таким бонусом я скористатись не зможу. Є вислів-« приходь в гості, як мене вдома не буде »

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Безпричинне блокування карти