Не допрацьований додаток

yulia7474 3 февраля 2021, 14:06
Доброго дня робила пересилання коштів з карти моно банку на ТАС з додатку ще 30.10. 2020р., направляючи, скануючи камеру, яка підтягує карту і кошти перекинуло не на ту карту, різниця в 4-х останніх цифрах, перезвонила на гарячу лінію, сказали звязатися з банком ТАС, а там на гарячій лінії сказали подати заяву, відразу заяву написала, просканувала, і відправила почтою, але й досі ніхто не розглянув моє питання, кошти не повернуті. Куди мені звернутися для врегулювання мого питання, та як мені повернути кошти?
monobank
monobankua 3 февраля 2021, 16:39
На якість сканування карти може впливати багато факторів, роздільна здатність камери, освітлення, тіні, відблиски, потертості на карті.
Тому рекомендуємо перед відправкою звіряти номер, на який здійснюється переказ.
Платіж з карти на карту, це миттєвий переказ.
Тому, з нашого боку, технічно повернути його або скасувати немає можливості. Ми рекомендуємо звернутися в підтримку банку одержувача.

3 февраля 2021, 15:07
Тепер повернути кошти може лише власник карти, на яку Ви їх скинули. Зв`язуйтесь з ТАС, нехай вони у свою чергу зв`язуються з власником карти, пояснять йому ситуацію і попросять повернути кошти. Іншого шляху немає.

А номер карти бажано після сканування звіряти…
TheVladi1
TheVladi1
3 февраля 2021, 17:28
Я в данной ситуации не защищаю Моно, но неужели так сложно было выделить 5 секунд, чтобы сверить номер карты?
smad2005
smad2005
6 февраля 2021, 22:50
Там на самом деле не каждая карта подходит, номера цифр составляют хеш. Такое ощущение, что приложение моно сделало само коректировку, чтоб хеш совпал (угадывало цифры)
6 февраля 2021, 23:25
Якщо невірною буде більш ніж одна цифра, то може бути співпадіння з контрольною сумою

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не допрацьований додаток