Здається, що додаток розумніший за живих співробітників

MarfaVasilievna 10 ноября 2020, 20:57
Представник Банку, прокоментуйте, будь ласка, як так трапилось, що додаток сам визначає правила обслуговування, які ніде не зафіксовані, та, як у Банку відсутні канали для подачі скарги, окрім чату, зі слів співробітника:

(попередньо іде скрін, де вказано, що мінімальна сума поповнення — 100 грн)
Як це я карту можу поповнити лише на 100 грн мінімально
monobank:
Так, якщо поповнювати картку зі збереженої карти — можна зробити переказ від 100грн
*****:
Пункт правил, де це написано, будь ласка
Хвилинку, будь ласка
Дякую за очікування
Хвилинку
Дякую за очікування!
*****, пункту правил такого немає. Переказ через моно для поповнення картки моно з іншого банку відбувається від 100грн. Якщо вам потрібна менша сума — рекомендуємо зробити переказ через мобільний банкінг банка відправника
Якось хвилинка по дорозі переїла і перетворилась на 10
Чимось це регламентовано в Банку?
Дякую, що дочекалися відповіді
Це така умова банку. Якщо вам це не підходить та вам потрібно переказати суму менше, ніж 100 гривень — зробіть переказ через онлайн банкінг банку відправника
*****:
Ще раз питання, де в правилах банківського обслуговування вашого Банку або в тарифах конкретної тарифної моделі я можу побачити такий пункт, що переказ в мобільному додатку з карти іншого банку на карту монобанку здійснюється лише від 100 гривень?
Уточнюю для вас інформацію
******, такого в наших правилах немає. Додаток повідомляє вам про те, що для переказу мінімальна сумма 100 грн
****:
Які канали є для того, щоб залишити скаргу у вашому Банку?
monobank:
Ви можете написати в цей чат скаргу та я її зафіксую.
****:
А так, щоб офіційніше? Електронна пошта, наприклад, адреса для листів?
monobank:
Така можливість відсутня. Ви можете написати сюди скаргу, та я її зафіксую в заявку
*****:
Як це відсутня? Я вже декілька разів стикалася з «компетентними» співробітниками чату, отже хочу поспілкуватись іншими каналами, а у вас їх нема, тому доведеться винести це на загал, на сайті мінфіну, наприклад
Нажаль
monobank:
Ви можете написати офіційний лист на нашу юридичну адресу:
Адреса Головного офісу: вул. Автозаводська 54/19, 04114 Київ, Україна
****":
О, одразу і адреса з'явилась
Окей, дякую
Дякую за звернення!)
monobank
monobankua 11 ноября 2020, 13:37
Дійсно зі збереженої картки до монобанк можна зробити поповнення від 100 грн.
Інформація про це вказана в додатку в розділі ЩЕ — Часті питання
Додатково написали вам в особисті повідомлення, щоб уточнити дані і передати ваші діалоги на перевірку якості і прийняти відповідні заходи

Alenochek
Alenochek
10 ноября 2020, 21:33
Я месяц назад спрашивала в поддержке точно такой же вопрос).
Мне нужно было 90 грн с сохраненной карты Привата перекинуть на свою Моно. Такую операцию мне не дали совершить, высветилось это предупреждение, что минимальный перевод 100 грн.
Ну ок, 100 так 100, перевела, но вопрос почему и с каких пор стоит такой лимит я всё таки задала) Мне казалось, что я переводила раньше маленькие суммы до 100 грн без проблем.
И мне моментально ответил Александр, что: «При переводе денег с карты другого банка на карту Моно, действуют лимиты того банка, с карты которой вы отправляете средства. Поэтому, эти ограничения в вашем случае нужно уточнять у Привата».
Вот так.
Я также спросила, какие есть лимиты Монобанка о которых я может быть не знаю. Чтоб без сюрпризов уже было)
И он мне описал лимиты Моно, ограничения по суммам переводов и по количествам операций в день и в месяц. Так что к банку вопросов у меня больше нет.
А в Привате своя атмосфера, туда я не обращалась.
smad2005
smad2005
12 ноября 2020, 3:35
Комиссия привата берётся? если да то в чем смысл добавлять карту
Zhmunya
Zhmunya
12 ноября 2020, 14:27
Я наоборот карту Монобанка добавлял в Приват для платежей. С карты Привата есть комиссия при переводе с нее сторонними сервисами 0,5%+5грн., но минимум 5 грн.
Jokets
Jokets
17 ноября 2020, 8:57
Так получается автор так хотел по жаловаться что пригрозили выложить на сайт мин фина - тоисть использует шантаж, а когда всё-таки выполнили его прихоть как крыса все равно все выложил на сайт. Гениально

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Здається, що додаток розумніший за живих співробітників