Банк набрехав про 100К кредитного ліміту

kartoha 14 июля 2020, 22:53
Оформляв карту даного банку для користування кредитним лімітом, при оформленні кредитний ліміт надали у розмірі 15000 грн, активно користуюся картою уже більше трьох місяців, можна сказати зробив її основною для себе, розраховують в магазинах, за послугу, в інтернеті. Скинув ще лінку другу, шоб і він собі оформити картку.
Через тиждень другу обрізали ліміт та розстрочку до 0, а потом через пару днів і мені. Випадкове співпадання??
На наступні спроби повернути ліміт одні відмови. Ще повідомили що при активному користуванні рішення буде переглянуто, але при спробі встановити ліміт хоча б 500, 100, та навіть 1 грн) знову відмова, не розумію для чого тоді рекламувати банк зі слоганом що це кредитна карта з лімітом аж у 100 тис грн якщо це відверто неправда!!! Розвод!!! З кредитами в інших банках ніколи не було проблем, прострочок чи заборгованості, із за чого могла б бути відмова, тому не розумію їхньої стратегії, але коли зустрічав знайомих які також оформляли карту даного банку, жоден з них не отримав кредитного ліміту, в перспективі буду закривати даний продукт тому що користі з нього абсолютно ніякої! Просто сміття
Можу з асолютною твердістю заявити що банк брехун, тільки брехливою рекламаю набирає базу клієнтів, у підтримці різні люди відписується одними те ж самими фразами під копирку
100к я думаю могли лише дати тільки засновникам банку, а решті «сірой масі» шо тупий робот нарахує
monobank
monobankua 15 июля 2020, 9:59
Ліміт перераховується щодня автоматично. Система враховує більше 1000 параметрів.
Можливо система отримала якусь додаткову інформацію про вас, це і вплинуло на перерахунок ліміту.
Написали вам в особисті повідомлення для уточнення даних

Radutnyjn
Radutnyjn
15 июля 2020, 6:31
Обещать не значит жениться)))
Kita
Kita
15 июля 2020, 23:04
Якщо банк такий чесний і порядний-попросіть перелічити усі 1000 параметрів,щоб узяти до уваги при наступному зверненні до банка ...Відповідь прям бальзам правди...

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Банк набрехав про 100К кредитного ліміту