Комуналка та інтернет

Edik707 21 апреля 2020, 15:43
Я оплатив комунальні послуги, за газ і доставку Газа, за газ в монобанк показує що немає задолжності, але на офіційному сайті показує що ніяка сума не поступала, а за доставку Газа оплатив но задолжность як була так і є, звернувсь в службу підтримки сказали що платіж надійде за 3 дня, після 3 днів написав їм, і вияснилась якась неполадка, бо сообщили що платіж повинен був ще надійти в 1 день ,і щоб я подождав співробітники зв'яжуться напротязі дня, пока ніяких повідомлень не поступало.Що в такій ситуації робить? І як вернуть деньги?
monobank
monobankua 21 апреля 2020, 18:28
Для перевірки ваших
платежів, написали вам в особисті повідомлення

21 апреля 2020, 15:45
Edmitryk77@gmail.com мій адрес вдрух понадобиться комусь
R Юрий
R Юрий
21 апреля 2020, 22:11
Плачу без проблем за газ и доставку, всё доходит нормально. Реквизиты правильно ввели? Или ждите несколько дней, сейчас праздники и еще карантин, эти службы чешутся долго.
22 апреля 2020, 13:59
Плачу всю коммуналку за две квартиры (13 ежемесячных платежей) без проблем. Один раз жеку было лень проверить платеж (в привате как обьяснил жек платеж по счету ему подтягивается автоматически) и запросил копию квитанции по оплате. Заказал на эмейл в моно квитанцию и сбросил в жек. Все вопрос решен. Больше вопросов за почти два года не возникало. Что касается проводки платежей комунорганизациями то для них 10-15 дней норма. Главное что бы в следующей квитанции (за следующий месяц) платеж был учтен.
22 апреля 2020, 14:23
Отвітила служба підтримки , вияснилось що проблема сталась на стороні комунальної структури ,як вони сказали що на даний момент не в змозі опрацювати всі платежі і обновлять раз в неділю ,примерно так точно незнаю це що вони сказали .В монобанку гарна підтримка і я вдячний що вони змогли це вирішити .
24 апреля 2020, 9:48
«комунальної структури… не в змозі опрацювати всі платежі і обновлять раз в неділю» Edik707 — «Что касается проводки платежей комунорганизациями то для них 10-15 дней норма.»Toxa David
Так что не волнуйтесь дело не в банке а в бухгалтерии поставщиков комунальних услуг. Главное что бы в следующей квитанции (за следующий месяц) платеж был учтен.
8 января 2021, 19:17
8 січня сплатив за доставку через монобанк, на вечірній час на сайті 104 оплата не пройшла. Раніше сплачував через айпей та швидко зараховувались гроші.
14 июня 2021, 17:27
Звітую: з оплатою комуналки все добре. Вже декілька разів користувався.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903