Що ви зараз робите з доларом на рахунках монобанку?

DarkWhite 18 марта 2020, 20:55
Запитання до спеціалтстів монобанку та користувачів. Як на вашу думку краще вчинити зараз із депозитом у доларах (на навелику суму), видкритому у Монобанк? Зняти долар у готівці неможливо. Ви би продовжили такий депозит чи вивели на доларову карту для подальшого користування?
monobank
19 марта 2020, 16:30
На поточний момент ми можемо запропонувати такі варіанти:
1. Обміняти валюту на гривню і замовити / отримати суму в гривні (готівкової гривні в Україні достатньо).
2. Чекати валюту — ми зафіксуємо ваше замовлення і зв'яжемося з відразу ж, коли буде доступна валюта до зняття.
3. Ми можемо відправити валюту SWIFT-переказом на ваш рахунок в іншому банку всередині України, без комісії з нашого боку.
4. Вивести валютний депозит на валютну картку щоб почати вже зараз використовувати кошти. Після того, як труднощі з валютою будуть вирішені — ви зможете зняти залишок коштів. Комісію за зняття залишку валюти ми компенсуємо. Достатньо буде просто звернутися до нас після зняття.

Також, можна подовжити депозит або відкрити його, наприклад, на 1 місяць, якщо вже кошти вивели на картку.
Ми не в праві вам радити якийсь із варіантів. Все залежить від ситуації.

R Юрий
R Юрий
18 марта 2020, 21:01
Не поддавайтесь панике, всё уляжется и будет нормально. Не впервые это переживаем.
18 марта 2020, 21:21
Не планую панікувати, просто у компанії друзів розганяється ця тема. І періодично сама про себе нагадує.
ALLMARK
ALLMARK
19 марта 2020, 13:03
Если депозит действующий - не дергаться..
если больше 7000 - может есть смысл обезопасить выводом через свифт все, что больше
вообще - если у Вас приличная сумма - пишите в чат (по телефону они как-то тупят немного), но в том же телеграме находят решения, которых нет в стандартных ситуациях..
19 марта 2020, 15:45
На крайній випадок розраховую (ха, поки що:)) вивести у такий спосіб невелику частину грошей для власних потреб. Точно не для никання під матрас.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Що ви зараз робите з доларом на рахунках монобанку?