Ещё вот так вот может вытворять монобанк.

ksiva22 6 марта 2020, 21:33
Дмитро на вашу картку надходять грошові кошти, тому ми просимо вас надати додаткову інформацію стосовно зарахувань.

Ми й самі не любимо зайву бюрократію, але за законом повинні це зробити ������‍♀️

Надішліть нам протягом 5 днів, у відповідь на цей лист якийсь документ, який би показав, як ви отримали ці гроші (на банківському жаргоні це називається «документи, що підтверджують походження коштів»).

Це може бути один із таких документів (хоча перелік не є вичерпним):

довідка про доходи за місцем роботи або за місцем отримання соціальних виплат. Цю довідку ви можете отримати у свого бухгалтера;

виписки банків і договори, якщо ви отримали дохід за виконання робіт, послуг тощо;

документ, який би показав, що ви продали будь-яке майно (рухоме, нерухоме, авторські права тощо), або договір дарування;

документи про отримання страхової суми, дивідендів, спадщини, виграшу в лотерею;

кредитні договори, договори позики, в яких ви є позичальником;

довідка банку про наявність депозитів у минулому (за останні 3 роки);

декларація про доходи з відміткою податкової.

Після отримання документів, ми встановимо індивідуальний ліміт на надходження коштів.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, зверніться до наших фахівців у службу підтримки. Ми з радістю надамо консультацію.
monobank
7 марта 2020, 17:20
Обращаем ваше внимание, что любое зачисление может попасть под проверку и потребуется предоставить документы, подтверждающие происхождение средств. Это связано с требованием постановления Правления НБУ № 417 п. 72 — банки проверяют абсолютно все платежи, которые зачисляются на счета Клиентов с целью выявления финансовых операций, которые не соответствуют финансовому состоянию клиента.

ida777
ida777
7 марта 2020, 20:20
Банк как то по своему трактует письмо НБУ,недочитывая или недописывая его до конца.Хорошо,что я не его клиент) Лист №25-0008/34922 от 25.06.2018, Щодо порядку виконання вимог пункту 72 розділу V Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 26.06.2015 N 417 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/LB18170.html
Jokets
Jokets
8 марта 2020, 21:41
Так а что за отзыв? Чем чем недовольство?
GGeasyWay
GGeasyWay
9 марта 2020, 13:07
Та до того, що карту після цього листа блокують і гроші вже ніяк не поверниш!

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Ещё вот так вот может вытворять монобанк.