Неможливо закрити картку

Api1 27 января 2020, 21:25
20.01.2020 після отримання недостовірноі інформаціі від працівника банку по порядку обслуговування білоі картки, 23.01.2020 я все таки відкрила білу картку. При іі використанні, виявилось, що представник банку дезінформувала мене( чи то навмисно, щоб я відкрила, чи ненавмисно, мені не відомо) і відповідно операціі для яких я цю картку відкривала я здійснювати з неі не зможу. Я вирішила закрити картку і тут почалось найцікавіше. Написала в монобанк про бажання закрити карту, не відразу, але мою заявку на закриття прийняли, але повідомили, що карта буде закрита протягом доби. Карту ніхто не закрив та не бажають повідомити причини незакриття карти. І так кожного дня мегі повідомляють, що карта буде закоита протягом наступноі доби. Карту ніхто не закриває, а сьогодні вже і дату не повідомляють, коли вона буде закрита. От таке «чудове» обслуговування в банку.
monobank
monobankua 28 января 2020, 19:03
Написали вам в особисті повідомлення, для детальної перевірки інформації.

mary27
mary27
27 января 2020, 21:32
Надо ножками идти в отделение ''банка без отделений'' и там писать заявление на закрытие.
Stonecold
Stonecold
27 января 2020, 21:57
Можна ручками написати й відправити на універсал банк, з повідомленням про вручення, щоб ножками не йти.
Хоча мені здається, на цому сайті представник банку допоможе.
27 января 2020, 22:12
А можно и в приложении подать заявку на закрытие «белой» карты - было бы желание.
Toxa David
Toxa David
28 января 2020, 12:14
Как дети в метро « двери открываются, двери закрываются» - интересно. Может перед открытием карты стоило почитать https://www.monobank.ua/terms  ІІ. Умови випуску та користування Платіжними картками. и ознакомится с тарифами
https://www.monobank.com.ua/rates   Біла картка. Может тогда было бы меньше нареканий на банк и головняка у вас.
monobankua
monobankua
28 января 2020, 14:48
Написали вам в особисті повідомлення, для перевірки інформації
28 января 2020, 15:10
Шановний монобанк, Ви можете мені не писати в особисті повідомлення, а писати тут відкрито, адже я впевнена, що в такій ситуації опинилась не я одна та іншим, можливо також, буде в нагоді ця інформація. Стосовно Вашого приватного повідомлення, то можу сказати наступне: так, дякую. зараз Ви перевірите інформацію та напишите мені, що вашим спеціалістам треба трохи більше часу для опрацювання заявки. також скажите, що заявка ще в роботі та після закриття заявки мені повідомлять про даний факт. А ще, що Вам дуже шкода, що так сталось. Але я хочу почути не це. мене цікавить по якій причині не закрита моя картка в строк та ви вже неділлю мене годуєте «завтраками». також мене цікавить дата, коли картка буде закрита. Дякую
28 января 2020, 17:07
Надана наступна відповідь банку мені в приватні повідомлення:
З урахуванням нововведення, що карти закриваються протягом доби (а не 45 днів як раніше), виникли складнощі технічного характеру.
Як тільки ваша карта буде закрита, ми відразу вам повідомимо.

Отже, банк змінив свій же регламент з закриття карт, проте технічно виявився до цього не готовий. Далі буде...
я маю надію, що все таки хоч через 45 днів, в порушення свого ж регламенту, банк закриє непотрібну мені карту.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Неможливо закрити картку