Переказ по SEPA (питання вирішено 20.01.2020)

marik13 16 января 2020, 11:40
Виникла неприємна ситуацiя з переказом з Європи. Банк-вiдправник пiдтвердив транзакцiю, а монобанк вiдмiнив. I прислав тiльки пуш-повiдомлення з вiдмовою. Годинне переписування з НЕКОМПЕТЕНТНОЮ службою пiдтримки нi до чого привели. За цей час я почув ТРИ рiзнi причини вiдмови: «неправильнi реквiзити», «переказ не SEPA, a SWIFT» i найсмiшнiше «Ви надали старі реквізити»(вiдкриття єврової картки, отримання реквiзитiв монобанка i сама транзакцiя вiдбувались протягом 1години). Так ще цей НЕКОМПЕТЕНТНИЙ працiвник попросив повторити спробу, хоча грошi в банк-вiдправник не вернулись. P.S. грошi вернуться через «декiлька» тижнiв. Наступного дня монобанк написав, що «виправили помилку, яка сталася у вас раніше при зарахуванні коштів». Дякую, але менi бiльше не треба. Закриття рахунку через 45днiв. Надiюсь це буде закриття рахунку(як я написав в повiдомленнi), а не закриття картки. «Це ганьба, панове»!
monobank
16 января 2020, 13:34
Нам дуже шкода що ви зіткнулися з даною ситуацією, написали вам в особисті повідомлення для більш детальної перевірки ситуації.

marik13
marik13
20 января 2020, 12:52
Проблема вирiшена

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Переказ по SEPA (питання вирішено 20.01.2020)