кидають на кредитн ый

Оформляв карту даного банку для користування кредитним лімітом, одразу при оформленні кредитний ліміт не надали, але повідомили що при активному користуванні рішення буде переглянуто, активно користуюся картою уже більше трьох місяців, можна сказати зробив її основною для себе, розраховують в магазинах, за послугу, в інтернеті, але при спробі встановити ліміт хочаб 1000, 100, і навіть 10 грн) знову відмова, знову ж таки з пропозицією активно користуватися картою, не розумію для чого тоді рекламувати банк зі слоганом що це кредитна карта з лімітом аж у 100000 тис грн якщо це відверто не правда!!! Розвод!!! З кредитами в інших банках ніколи не було проблем, прострочок чи заборгованості, із за чого могла б бути відмова, тому не розумію їхньої стратегії, але коли зустрічав знайомих які також оформляли карту даного банку, жоден з них не отримав кредитного ліміту, в перспективі буду закривати даний продукт тому що користі з нього абсолютно ніякої! Просто сміття а не картка
monobank
2 января 2020, 9:33
Дуже шкода що ви прийняли це рішення.
Не дивлячись на те, що ви не отримали, очікувану суму ліміту, ми будемо дуже раді бачити вас нашим клієнтом! Наш додаток допомагає економити ваші особисті кошти і примножувати їх за рахунок відсутності комісій за платежі на картку іншого банку, поповнення мобільного, оплату комуналки і платежів за реквізитами, а за рахунок кешбеку, який діє по всьому світу, ви можете заощадити до 20% на покупках, ці кошти можна вивести на картку і навіть перевести в готівку!
Таким чином ми познайомимося з вами ближче, ми постійно аналізуємо активність по картці клієнта, і в майбутньому можливо переглянемо ваш кредитний ліміт на підставі отриманої інформації.
А наш додаток вас здивує простотою, крутизною і швидкістю!
Дозвольте нам додатково перевірити ситуацію, написали вам в особисті повідомлення.

1 января 2020, 23:23
Отзыв могу назвать ложью так как и я и все мои знакомые получили кредитный лимит причем тот который хотели.
3 января 2020, 10:59
Логика на уровне «ошибки выжившего».
3 января 2020, 12:59
Это не логика а вывод на основе личного пользования и правдивой информации от знакомых.
То что тут часто лгут я такой белый и пушистый мне денег не хотят дать просто ложь. Значит есть за что не давать но кто в этом признается.
3 января 2020, 14:32
Банк дає кредитний ліміт якщо кредитна історія хороша, а якщо її немає то нічого не дасть, не дивиться ні на з/п, ні на що...
3 января 2020, 15:38
Я не знаю как он дает деньги. И мне по барабану признаться. Это их деньги и их дело кому давать а  кому нет. Я лишь сказал, что среди моих знакомых кто получил карту монобанка абсолютно все мне сказали , что лимит был. И все. Тема мне надоела
3 января 2020, 16:14
Если не знаете, то почему утверждаете, что ситуация невозможна, аргументируя, что в своём личном опыте вы с таким не сталкивались?
3 января 2020, 16:44
А я вам что запрещаю говорить обратное?
Я сказал свое мнение и все. Основанное на собственном опыте. Не более и не менее. То что именно так? Да пожалуйста поясню.
Читайте тему. Окончание. Мол выкину карту так как мусор.Если клиент так говорит о банке то я бы на месте банка выкинул бы такого клиента именно как мусор. А банк еще терпит.
Какое уважение может быть к человеку которому вообще по барабану сотрудничество и он скорее всего пришел сюда просто чтобы обзывать и оскорблять? Что увидел в теме то и прокомментировал. Я сказал свое мнение, вы свое. А читатели уж сами люди с умом и без нас разберутся с кем из нас согласиться. И это правильно.
2 января 2020, 9:41
А мені не дають, хоча вже відкрив депозит на пів року на 7000, і з/п маю нормальну, надав би довідку, але не просять і тупо завчені фрази і більше нічого.
2 января 2020, 12:03
Ну допускаю , что вы лжете. Так как в приложении при просьбе увеличить или открыть лимит если доверяют то дают определенную сумму до 10- 15 т. А если человек желает больше то там тут же выскакивает окно с просьбой заполнить анкету. И именно там можно указать или сфотографировать справку о зарплате, загран паспорт и др. Но раз вам это даже неизвестно то , уверен, вы просто врете или даже не пробовали.
3 января 2020, 12:51
Не захищайте банк, та не обзивайте інших, моя Вам порада.
На запит про збільшення ліміту до 2000 мені приходить відмова, ліміт 0. Жодних пропозицій сфотографувати довідку і т.д. не надходило, а в телеграмі не дуже освідчені люди відписують...
А не довіряють бо немає кредитної історії, ніколи не брав кредит (хоча кредиткою привата користуюсь регулярно, обіги 100000 в рік). Анкетку заповнював ще при оформленні карти.
Anrey12
Anrey12
3 января 2020, 9:28
«Просто сміття а не картка»-кожен має свій смак-комусь подобається буряк, а комусь — свинячий хрящик

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903