Modus operandi monobank

basilius 11 сентября 2019, 13:33
Підхід цього банку до клієнтів — класика жанру: при оформленні картки монобанку отримав кредитний ліміт 35000 грн., а після отримання картки на руки — 5000… Відповіді стандартні: «кредитний ліміт розраховується автоматично», «покористуйтесь картою і пізніше підвищіть кредитний ліміт» etc. 2 питання: Попередній кредитний ліміт не розраховується автоматично? Чому монобанк починає свою співпрацю з клієнтом з обману?
monobank
monobankua 11 сентября 2019, 13:58
Для перевірки інформації написав вам в особистому повідомленні.

11 сентября 2019, 15:09
Классика жанра украинской банковской системы по привлечению клиентов. Нашли чем удивить - такое сплошь и рядом и в большинстве банков...
11 сентября 2019, 15:21
Правда. Так і є. Лише один раз у мене все співпало - озвучений кред.ліміт співпав з тим, який було встановлено на карті при отриманні.
Zhmunya
Zhmunya
15 сентября 2019, 23:40
Мне всегда в Альфе устанавливали тот лимит, который я запрашивал или выше, чего не могу сказать про Приват. В Монобанке сначала установили 100 000, а через неделю урезали до 55 000 без объяснения, но меня устраивает и такой.
15 сентября 2019, 23:44
А что тут непонятного...

Если в Альфе вам устанавливали лимит выше, то в Привате и Монобанке должны однозначно устанавливать ниже запрошенного, ведь в Монобанке работают бывшие приватовцы и они точно знают что и как делать.
16 сентября 2019, 9:43
В Моно у мене зворотня історія — я отримував їхню карту ще на початках, у лютому 18-го. Кредитний ліміт мені дали, а через тиждень по своїй ініціативі, без мого запросу, підвищили у два рази. Правда, з того чвсу він так і тримається, не ріжуть але і підвищувати не хочуть, хоча заявку я вже не раз подавав. Проблем з ними чи з іншими банками не мав. Але справа у іншому — було б добре, якщо б банки реально давали той ліміт, який озвучують клієнту на початку. А то всі ці «попередні розрахунки» і т.д. — просто замануха, щоб всучити клієнту карту.Для мене прикладом у цьому питанні є «Конкорд» — оформив на сайті заявку на карту, вони мені передзвонили, задали кілька запитань і сказали чекати на рішення. Години через три знову передзвонили, повідомили розмір кред.ліміту (менший ніж я просив, але більший ніж у Моно). Коли я у відділенні отримав карту — по ній дійсно був встановлений озвучений кред.ліміт.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank