Списання з картки (вопрос решен 06.09.2019)

Андрій Лялюк 10 июля 2019, 8:39
Доброго дня. Вчора у мене вийшла дуже не приємна ситуація. Вечером були здійснені транзакції у сумі 1638 грн і 1472 грн через якийсь китайський сайт. Звернувшись у підтримку монобанку мені надали консультацію та сказали очікувати дзвінка. Що у цій ситуації можете порадити, так як я платежі не здійснював та підтвердження платежів не було! Заздалегідь дякую
monobank
10 июля 2019, 15:51
Доброго дня!
Для уточнення та перевірки інформації, написали вам особистому повідомленні.
kingcity 10 июля 2019, 9:52
Заява у поліцію та заява у банк на оспорення транзакцій та повернення коштів. Можна ще паралельно залишити заяву на сайті кіберполіції. Далі — по ситуації. Хоча, як показує практика, шансів на повернення коштів мізерно мало.
Андрій Лялюк 6 сентября 2019, 8:54
Кошти повернуті. Рішенням задоволений, тільки довго очікував...

10 июля 2019, 9:52
10 июля 2019, 17:07
Тепер зможете у налаштуваннi безпеки зробити «Вiдхиляти платежi, якщо...» чи то таке?
10 июля 2019, 17:22
«Відхиляти платежі, якщо країна не збігається» - це не панацея. Шахраї могли знаходитись і в Україні, просто здійснили якусь оплату на китайському сайті.
11 июля 2019, 9:40
Тодi дiнам-й CVC.
11 июля 2019, 10:53
Це вже ближче до діла. Хоча деякі користувачі пишуть, що ця функція у них ще не зовсім коректно працює: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2209603205803780&set=gm.361534617893887&type=3&theater&ifg=1  Та й можливо залишились ще сайти. де можна оплатити без CVV (хоча не впевнений).
17 июля 2019, 22:56
Очікую поки рішення до 20 числа. У моно сказали що якщо мастер кард не поверне кошти протягом 11 календарних днів будуть писати на оскарження транзакції. Сказали мали зателефонувати спеціалісти, а пізніше сказали що зателефонують 20-21 числа. Побачимо що буде
17 июля 2019, 23:15
Не забудьте повідомити про результат - це може бути корисно для багатьох людей. Успіху !
21 июля 2019, 11:44
Ось пройшло 11 днів, у підтримці час від часу працюють неадекватні люди. Я уточнюю у них як справи по заявці, а вони мені перекидають тільки одне, знову і знову, це починає вибісювати. То мають зателефонувати співробітники, то вже звяжуться через електронну пошту Таке відчуття типу, ну ми зробили все що можна, вам можливо колись дадут відповідь на ваше питання, очікуйте і тільки очікуйте
21 июля 2019, 12:35
Важко тут щось порадити. Залишається хіба що ще кілька днів почекати, якщо нічого не зміниться - спробувати самому написати у Мастеркард. Ніби-то і прийняв НБУ постанову : https://www.unian.ua/economics/finance/10553454-nbu-zobov-yazhe-banki-povertati-kliyentam-spisani-shahrayami-koshti-z-platizhnih-kart.html , але змусити банк її виконувати - нелегко, банкіри заявляли, що будуть це робити лише через суд. Та й якщо операція була здійснена коректно (з введенням всіх необхідних реквізитів), Вам важко буде довести, що Ви не розголошували 3-м особам конфіденційну інформацію.
21 июля 2019, 12:52
Я телефонував напряму у підтримку мастер кард, вони відповіли що цим не займаються і звертайтеся тільки у банк-емітент. На рахунок цього закону, він ще ж не прийнятий, я так розумію? Якщо прийнятий я б пішов у суд бо я бачу що все стоїтб на місці
21 июля 2019, 14:38
Щодо закону - потрібно уточнити, мені здається, що  була інформація, про його прийняття, але на 100% сказати не можу. Як десь знайду - надам посилання.
26 июля 2019, 13:06
Його ще не прийняли, розмовляв з адвокатом, тож через суд не вдасться
21 июля 2019, 14:53
Можливо, ця інформація буде Вам корисною: https://www.rbc.ua/ukr/styler/vernut-ukradennye-bankovskoy-karty-dengi-1554882041.html . У статті є посилання на конкретну судову справу - клієнт попав у ситуацію, подібну до Вашої і суд зобов`язав банк повернути кошти.
22 июля 2019, 12:47
Дякую вам
26 июля 2019, 13:06
Відповідь від моно: Дякую за очікування. Диспут був виставлений 16.07.2019. очікуваний термін відповіді від платіжної ситеми - 04.09.19. Якщо результат надішлють нам раніше, то спеціалісти з вами зв'яжуться.
26 июля 2019, 13:30
1. Дякую за інформацію щодо статусу постанови НБУ про відшкодування по картам.

2. Якщо буде не важко - повідомте про результат диспуту і рішення Монобанку
6 сентября 2019, 8:54
Диспут успішно завершений)) Кошти повернули. Тільки один великий мінус - мали зателефонувати коли заявку прийняли в роботу, коли виставили диспут, коли заявка завершена. Ні раху ніхто не телефонував
6 сентября 2019, 8:54
Полезный комментарий
Кошти повернуті. Рішенням задоволений, тільки довго очікував...
6 сентября 2019, 9:38
Вітаю з успішним вирішенням питання. Дякую, що повідомили про результат. Надалі раджу трохи більше приділяти уваги запобіганню таких випадків — виставляти ліміти оплат, блокувати картку, якщо довго нею не користуєтесь і т.д. На все добре!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Списання з картки (вопрос решен 06.09.2019)