Оплачуєте послугу в інтеренті - скасувати неможливо

Павло Ка 3 марта 2019, 13:46
Почалось все з того, коли я оплачував одного разу дещо в інтернеті, як завжди прийшло підтвердження операції в додаток, я натиснув випадково відмінити, але платіж пройшов успішно. Тоді я подумав, що мені здалось те, що я натиснув відмінити платіж в додатку. Наступного разу при оплаті в інтернеті я вирішив навмисно натиснути скасувати, але на диво платіж все одно відбувся. Я звернувся в підтримку(не для скасування операції, бо оплату мені потрібно було здійснити, а для виправлення помилки), там мені відповіли, що я не натискав кнопки скасувати платіж. Після цього я вирішив зробити запис відео з екрану телефону, як я здійснюю платіж в інтренеті та натискаю скасувати в додатку. Платіж, як звично все одно проходить. Звертаюсь знову в підтримку для виправлення цієї помилки, надаю відеодоказ, а мені відповідають, що банк відправляє запит продавцю про те, що клієнт скасував платіж, але торгова точка все одно списує платіж. І тут мене вже «накрило», перший раз мене обманють, що я не натискав кнопку скасувати(хоча я впевнений на 100% що я її натиснув), другий раз, коли вже немає куди діватись так як є відеодоказ, монобанк звинувачує торгову точку про несанкціоноване списання коштів. В решті решт монобанк проводить чи відхиляє платіж. Після таких випадків відчуття незахищеності моїх коштів та транзакцій, так як у випадку крадіжки картки, я навіть не зможу скасувати платіж. Виходить, що монобанк не контролює списання коштів з карток своїх клієнтів, що повністю нівелює цей банк, як надійну фінансову установу. Наскільки я був у захваті від монобанку на початку користування, то тепер у мене бажання відмовитись від послуг цього банку.
monobank
3 марта 2019, 14:33
Для детальної перевірки інформації, написали вам в особистому повідомленні.

barab111
barab111
3 марта 2019, 17:25
Щоб не розчаруватися, не потрібно зачаруватись та за наполегливість-5+!
Павло Ка
Павло Ка
4 марта 2019, 23:44
Хотілося вірити, що нарешті гідний продукт, але уви.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Оплачуєте послугу в інтеренті - скасувати неможливо