Навіщо заманювати кредитками якщо ви просите депозит?

Євген Шестак 27 февраля 2019, 15:25
Вже досить давно на мій телефон приходять СМСки від якогось банку (чи щось таке) про те що мені схвалений кредит в якусь там суму. Як зазвичай я такі СМСки видаляю не читаючи. Але тут мене дьоргнуло відкрити посилання з одного такого повідомлення. Це виявився Монобанк з пропозицією завантажити додаток і отримати кредитну карту з лімітом до ста тисяч гривень. Хоч в мене вже і є дві кредитних карти одну з яких видали мені як баласт до моєї карти для виплат я по наївності своїй душевній вирішив спробувати послуги і цього банку. Через телефон зробив всі необхідні процедури і за кілька днів поїхав отримувати свою кредитку. Дівчинка яка роздає ці картки зробила все дуже швидко. При ній же і активував свою кредитку, але кредитний ліміт чомусь стояв 0 (нуль). Дівчинка сказала що потрібно трохи зачекати і там з'явиться сума кредитного ліміту. Але і сьогодні нуль лишився нульом. Зателефонував на номер підтримки і почув такі слова ''а ви покладіть на неї гроші і користуйтеся це дуже вигідно''!!! Попросив хлопчика з підтримки зробити так щоб за мною не була закріплена дана карта тобто анулювати її. Хлопчик відповів що він там щось зробить і чекати на анулювання картки потрібно 45 днів.
Хотілось би звернутись до МОНОБАНКу — любі друзі, я особисто ніяких кредитів у вас не просив, ви самі нав'язалися зі своєю кредиткою, якщо вам потрібні депозити то непотрібно заманювати таки легковірних як я в такий спосіб.
monobank
monobankua 27 февраля 2019, 15:38
Ми використовуємо індивідуальний підхід у встановленні кредитного ліміту для кожного Клієнта. Розрахунок проводиться за допомогою скорингової моделі, яка враховує більше 1000 параметрів по кожному з клієнтів і формує його профіль.

Ми пропонуємо активно користуватися картою і оцінити всі переваги її і нашого крутого додатки.
Можливо в подальшому ми зможемо переглянути своє рішення.

27 февраля 2019, 16:16
Еще одни с тысячу параметрами модели. Начинаю подозревать, что это тысяча параметров это просто напросто тысяча вариантов кидалова. Потому что иначе такой бред нормальному человеку не понять.
27 февраля 2019, 17:23
А в чём собственно кидалово — во времени, в деньгах или на поговорить?
27 февраля 2019, 17:46
А то что у человека отняли даже время обыкновенной ложью это по вашему не кидалово? Слышали выражение. Время деньги? Если изначально не собирались давать лимит то на кой уговаривали сделать карту? Если вы чего то не поняли то будьте добры задавайте вопросы банку а не мне. Какие кидалова у них еще припасены. А мне лень отвечать очевидные вещи да и время-деньги.
27 февраля 2019, 19:10
С таким подходом только в суд — материальная компенсация за зря потраченное время исходя из почасовой оплаты ТС а также иск о моральном ущербе — ведь это такие невыносимые моральные страдания, что словами не описать…
1 марта 2019, 15:42
Я отвечу вам словами великого писателя Гете. Про действия этого банка.Мне до него далеко а он точнее выразился.
Из всех воров дураки самые вредные: они одновременно похищают у нас время и настроение.
Anrey12
Anrey12
28 февраля 2019, 9:28
Corsww, никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.(с)
kingcity
kingcity
28 февраля 2019, 9:32
Цікаво було би повний текст повідомлення побачити, тоді можна однозначно судити про його зміст — чи там йдеться про можливість отримання кредиту чи стверджується, що кредит будк надано, треба лише отримати картку.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Навіщо заманювати кредитками якщо ви просите депозит?