Зняття коштів

Sasha Alimov 26 февраля 2019, 22:32
Доброго дня,
З рахунку були зняті кошти в розмірі 1732 грн, причому дану транзакцію я не здійснював, при зверненні в службу підтримки, порадили оскаржити дану транзакцію в платіжній системі оскільки оплата відбувалася без 3d secure, і в цьому випадку велика ймовірність, що справа виграшна і кошти будуть повернені, в разі якщо справа програшна з мого рахунку додатково стягується комісія 19$ і кошти не повертаються.
Я дав згоду на оскарження оскільки інших варіантів служба підтримки мені просто не залишила, по завершенню 11 днів, це період за який гроші автоматично могли б бути повернені на мій рахунок, я ще раз звернувся в чат служби підтримки за детальною інформацією, де мені повідомили, що я маю очікувати і що заявка розглядається.
Списання коштів відбулося 22.01, в службі підтримки мені повідомили, що першу відповідь по оскарженню вони отримають 19.03 від компанії якої впринципі не існує(в історії платежів списання зафіксоване і я самостійно пробував знайти контакти компанії).
Термін пільгового періоду закінчуться, і служба підтримки присилає мені ввічливі нагадування, що я маю сплатити обовязковий внесок, за кошти якими я не користувався!
monobank
monobankua 27 февраля 2019, 9:36
дуже шкода, що склалася неприємна ситуація. Можливо були передані дані по карті, так як для проведення операції необхідно вказувати всю інформацію карти. В даному випадку, необхідно на жаль робити платежі згідно пільгового періоду, щоб в ньому залишатися. Після вирішення даної ситуації, якщо буде виграний спір, то сума вам повернеться на карту. Для уточнення і перевірки інформації, я написав вам в особистому повідомленні.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank