подяка

Доброго дня
користуюсь монобанком з липня 2018 року.
мене все влаштовує в обслуговуванні та кількість запропонованих «плюсів» на відміну від інших банків.
станом на лютий 2019 року закрив усі свої картки та залишив лише картку монобанку
спочатку кредитний ліміт був 5000грн, потім 12000грн, а тепер підняли до 30000грн.
оформлені три розстрочки, які я регулярно оплачую, постійно користуюсь картою у всіх закладах, крім того, вона мене дуже рятувала за кордоном, де усі покупки були оформлені картою вашого банку за дуже класним курсом валют та подальшою конвертацією
окремо вдячність за зворотній зв'язок: зручно та швидко, а головне, відповідає не робот, а людина.
Хотілось би побажати такого ж продовження вашої роботи, побільше клієнтів

єдине питання: я би хотів покласти валюту на валютну картку, але чи можна отримати її фізичну копію на руки? якщо так, то як замовити, та чи можливо це безоплатно?

також, хотілось прив'язки двох гривневих карт до рахунку і додатку відповідно, було б дуже зручно віддати одну карту свої дівчині/сестрі/батькам.

дякую
очікую на відповідь, бажано на електронну пошту sakreto@ukr.net
monobank
26 февраля 2019, 9:52
Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук! :)

Пластикову валютну картку можна замовити після того, як ви оформили віртуальну картку у валюті. Вартість випуску пластикової картки становить 150 грн, сума списується з вашої картки в гривні в момент замовлення.
Валютна картка оформлюється в термін до 14 днів. Доставка картки здійснюється у зручне для вас відділення Нової пошти, доставку оплачує банк.

Шлях замовлення пластикової картки: Головна сторінка — натиснути на кнопку зліва від балансу — вибрати потрібний валютну картку — свайп вліво — випустити пластикову картку.

26 февраля 2019, 15:35
Эпоха потребления и её идеальный клиент :)
Zhmunya
Zhmunya
26 февраля 2019, 22:33
Закрытие других карт — глупость. В нашей стране пологаться на один банк нельзя.
Завтра вам лимит урежут и что дальше? Будете глупо выглядеть в магазине или кафе, а если за границей то темболее.
Получить $ можно с комиссией 0,9% в кассе после выпуска долларов карты.
27 февраля 2019, 17:02
«В нашей стране пологаться на один банк нельзя»

Ага, особенно тигипыча банков касается. Ща встасть сменится, ото будет весело. 200тыс + ирон кард :)

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903