Мій новий основний банк

Тут багато поганих відгуків про монобанк, бо зазвичай відгуки залишають тільки не задоволені. Тому вирішив залишити відгук і я.
В цього банка самий зручний додаток, самий швидкий і інтуїтивно зрозумілий. Не потрібно здати смс від банку для підтвердження платежу в інтернеті, або кожного разу дзвонити в банк для зняття ліміту (як в мого банку через який отримую зп), достатньо тільки погодитись в додатку.
Тут нема не зрозумілих комісій які беруться не відомо звідки як в приваті.
Чудова можливість поповнити картку іншою картою без комісій. Так я переводжу зарплату з іншого убогого банку. Бо що б підключити інтернет банкінг мені треба їхати сорту на роги заключити договір та щей платити за банкінг кожного місяця. Коли переводив гроші через банкомати Приватбанка (бо це дешевше ніж через всякі portmone) була вказана одна комісія, а по факту на карту приходила геть інша сума.
Стосовно того що не дають кредитний ліміт. При реєстрації обіцяли 5000. Отримав 2500. З часом дали 6000. А на чорну п'ятницю з'явилась розстрочка на 6000 грн.
Хтось писав що не приходить кешбек. Він не приходить коли в магазині не правильно налаштований термінал, і вини монобанку тут нема.
Привітнішох тех підтримки мабуть нема в жодному банку. В телеграмі при спілкуванні користуються стікерами.
monobank
15 февраля 2019, 9:23