Дякую за чесність!

Zosia 14 февраля 2019, 8:59
Користуюсь Монобанком вже біля року. Дуже зручно, надзвичайно швидкі перекази. Незважаючи на те, що не можу зробити картку основною (маю роботу в державній установі, де не можливо уникнути приват-банка), обслуговання моно- завжди приємне, чемне, конкретне, і що важливо — миттєво! Дуже зручна система кредитування до кінця наступного місяця (в Приваті завжди забувала про 25 число, а потім… важкозрозумілі нарахування). Тут — все прозоро. Нещодавно стався надзвичайний за чесністю банківських установ випадок — в відділенні Нової пошти не пройшов платіж з картки монобанку. Була засмучена, а потім — повідомлення про те, що якщо я згодна проплатити 4 % комісії за використання кредитних коштів, то зможу проплатить. Як розібралася — я була певна, що на картку того ж банку платіж йде без комісій, але ж це — кредитні кошти! Приват нічого не спитавши обібрав би мене миттєво (а сума для мене була відчутна)! Ще маса подібних «дрібничок» — наприклад біля 20% встановленого податку на дохід — обов'язково оператор повідомляє, попереджає про інші відсотки, повідомляє в додатку про закінчення льготного періоду… Я вважаю, треба бути уважним та не вимагати від банку занадто! За моєю порадою багато моїх знайомих відкрили тут картки, поки скарг не було. Бажаю банку розвитку та відкриття кращих можливостей в усіх регіонах України (особливо в Закарпатті!)
monobank
14 февраля 2019, 13:16
Дякуємо за ваш відгук та підтримку! :)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank