Ви найгірше що сталося у фін. секторі за багато років.

50506004 4 января 2019, 23:38
А скільки було пафосу!..
Отримання картки у «швидких кредитах»…
Кредитна лінія 0, хоча зараз я V.I.P. клієнт Привату.
Як я тільки з мого закордонного карткового рахунку завів 16000 грн мою картку заблокували. Мені потрібно перерахувати гроші іншій людині — фін. моніторинг мовчить і я не можу виконати свої фін. зобов'язання.
Служба підтримки не може нічого, навіть написати не можу хоч одне слово без помилки, ну або хоча б починати речення з великою літери.
Повний треш. Повнісінький…
monobank
monobankua 5 января 2019, 9:31
Дуже шкода, що склалася неприємна ситуація. Вже перевірили інформацію і надали відповідь вам на пошту.

5 января 2019, 10:26
Дивно, 16 000 — не така вже й сума. Якщо не секрет, вимагали якісь підтверджуючі документи?
5 января 2019, 19:55
Я пытался предупредить, но народ не верит пока не попробует.
Было бы хорошо увидит письмо от Монобанка автору поста, чтобы понять аргументы блокировки.
LEXXGruzovik
LEXXGruzovik
5 января 2019, 18:01
Действительно странно, 16 тыс и фин мониторинг? Может речь о 16 тыс $?
5 января 2019, 19:57
Вряд-ли 16 000$. В этот проект такие средства переводить безумие или безрассудство. Сейчас нет суммы для финмониторинга — все на усмотрение банка, могут на 500 грн. запросить документы и никто им не указ.
Поэтому и просил перечень документов заранее, а они тупо включили мороз.
5 января 2019, 20:15
В шапці вже стоїть позначення «Проблема решена» Автор, просим, дайте більше інформації — як банк пояснив блокування карти, які вимагав документи чи пояснення, як вирішилось питання.
7 января 2019, 22:03
Как-то автор поста включил мороз после решения вопроса. Обидно, что на просьбу общественности такая реакция.
7 января 2019, 23:53
Н-да, шкода. Виходить домігся свого і злиняв. Недобре…
20 октября 2020, 11:56
Тільки побачив коментарі.
Пост писався щоб вирішити питання, а не вгодити коментаторам.
Ще веселіше читати, що я комусь щось винен. Наступного разу обов'язково врахую.
З поваги до адміністрації мінфіну, що дійсно допомогла у вирішенні питання, пишу що і як.
Завчасно хочу додати, що ймовірно, у Mono багато чого змінилося з того часу.
Був прямий вивід з картки Payoneer 16000 грн (на той момент ще не було дурнуватого ліміту 15000, виводили скільки хотіли з закордонних карт). Mono вирішив що то неймовірні гроші і тільки отримавши їх на рахунок — заблокували. Прийшло повідомлення про потребу в підтвердженні джерела. Задумався, що буде якщо я виведу сюди хоч одну ЗП. Але то не головне. Я зразу надіслав фото особистої картки Payoneer і… тиша. Потрібні гроші вивів через Приват і став чекати. Тиша день, тиша 2 дні. Саппорт: ми нічого не можемо вдіяти (тут довга переписка з неймовірною кількістю помилок в майже кожному слові). Фінмоніторинг: бісова тиша.
Ну от представте, що ці гроші мені потрібно було передати людині, з якою я спільно робив невеличкий проект (субпідряд).
Почав писати скрізь де тільки дотягнулися руки. Дійшли руки і сюди.
На 3-й день мені зателефонувала приємна дівчина, вибачилась і питання вирішилось. Та оцінивши весь спектр вражень, я вирішив закрити там рахунок.
Після того чув багато хорошого про них, маю плани відновити картку, але вже рівня V.I.P.
20 октября 2020, 16:42
Ни какая администрация Минфина не участвовала в решении вашего вопроса.
Вас никто и не к чему не обязывал — это вы так сами решили.
Вопрос был простой — какой перечень документов у вас просили для подтверждения источника происхождения средств?
Ответ так вы и не удосужились написать, но это ваше право.
20 октября 2020, 20:01
Ви нікому з коментаторів нічого не повинні. Як і вони Вам. Ви написали відгук на форумі - отже чекали якоїсь поради чи підказки, хотіли почути чиюсь думку. Хто хотів і міг - взяв участь в обговоренні. Якщо написали про проблему. то звичайно, логічно було би повідомити про те, як вона вирішилась. Другими словами, сказали «А» - кажіть «Б». Але звичайно, це Ваше право, а не обов`язок. Адміністрація мінфіну не бере участь у вирішенні проблем доптсувачів, це робить представник банку.
«...мені потрібно було передати людині, з якою я спільно робив невеличкий проект (субпідряд)» - про всяк випадок на майбутнє: це картка приватної особи, її заборонено використовувати для здійснення підприємницької діяльності. Для розрахунків з партнерами та прийому оплат за товари\послуги зробіть собі карту ФОП.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Ви найгірше що сталося у фін. секторі за багато років.