Безпека ваших валютних вкладів

88369477 15 декабря 2018, 4:13
Отделение по адресу: Киев, ул. Волошская, 18/17
Щоб зняти кошти з валютної карти, потрібно в Універсал банку звернутися до спеціаліста, а потім вже до касира для видачі коштів.

Спеціаліст протягом 25-30 хвилин намагається сформувати документ для касира, щоб останній видав кошти. Як це робити, спеціаліст не знає. Тому в створенні цього документа приймають участь усі співробітники банку. Паралельно спеціаліст консулютується по телефону і телеграм месенджері. Такий досвід я отримав в двух різних віділеннях Універсал банку.

Фішкою стало те, що співробітник прямо з робочого місця вигукує: «В НАЗНАЧЕНИИ ПЛАТЕЖА ПИШЕШЬ ВЫДАЧА НАЛИЧНЫХ СРЕДСТВ. ИМЯ ФАМИЛИЯ, НОМЕР КАРТЫ». На той момени сума зняття коштів була 700 долларів — для тест драйву валютного депозит, срок 1 міс.

Але ця сума могла бути і 7 тис. доларів. І я дещо хвилююся за те, щоб кожний хто знаходиться в банку знав, що хочу зняти готівку зараз. Включаючи сторонніх людей.

Цікавий факт. Я був вже готовий вкласти суму в 6 тис. долларів на депозит в Монобанк. Замовив готівку в Приват24 і наступного дня, вже за 5 хвилин забрав їх у касі банку. Також касир банку потурбувався, щоб ніхто мені не заважав із тих хто стояв в черзі позаду. Тепер несу гроші назад до Привату.
monobank
monobankua 15 декабря 2018, 10:52
Дуже шкода, що виникла неприємна ситуація. Для перевірки інформації, ми вам написали в особистому повідомленні.
Минфин
Ответ администратора
18 декабря 2018, 13:12
Отзыв подтверждён «Минфином».
Пользователь предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом monobank.

DCLXVI
DCLXVI
15 декабря 2018, 7:02
А потом сожалеть не будете что руководствовались не здравым смыслом а эмоциями, ведь в привате ставки то символические, да и окромя моно и приват есть ещё и другие банки.
Ёngіn₴₴r M$
Ёngіn₴₴r M$
16 декабря 2018, 9:26
Минимизируйте походы в кассы и отделения, меньше нервов и больше времени для дела.
Стараюсь все платежи проводить онлайн.
А вот та ситуация что ты не можешь перевести онлайн свою валюту с одного в другой без потерь и обмена, так это проблема из-за ужасной работы и сервиса НБУ и тарифов банка.
Бесит!!! я банку перевожу и ложу деньги на счет, а они гады ещё за это комиссию гребут!!! Понятно иногда если переводишь в другой банк комиссия и снимаешь с банкомата… (не любят банки с денюжками раставаться, а главное вроде как бы с моими)
jack26
jack26
18 декабря 2018, 8:42
«Бесит!!! я банку перевожу и ложу деньги на счет, а они гады ещё за это комиссию гребут!!!»

оууу, я вижу ты новенький в этой стране. Смотри, банки легко могут не только комиссию взять, но и деньги твои комиссовать

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Безпека ваших валютних вкладів