Перед тим як користуватися уважно прочитайте умови користування

Вита Якименко 1 ноября 2018, 10:43
Монобанк розповідає про пільговий період. Але давайте РОЗБЕРЕМ що таке «їхній пільговий період до 62 днів» — це 1. Приклад: ви почали користуватися кредитними коштами 03.11.2017 — щоб залишатися в пільговому періоді необхідно погасити суму витрат за листопад до 31.12.2017 (до 23:55). За умови, що ви почали користуватися кредитними коштами 30.11.2017 необхідно погасити суму витрат за листопад до 31.12.2017 (до 23:55). Тому шановні користувачі добре подумайте, тому що немає 62 днів, а є місяць!!!
2. У разі якщо ви НЕ ПОГАШАЄТЕ до останнього дня місяця суму заборгованості минулого місяця повністю, «пільговий період НЕ ДІЄ», і на всю суму заборгованості нараховуються відсотки від дати початку використання кредитних коштів.
На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї заборгованості.
Тому знову пільговий період зникає…і на всю суму заборгованості нараховуються відсотки від дати початку використання!!!
Для того щоб користувати кредитною карткою від моно банку ви повині розуміти що пільгового періода немає… це гра слів!!! Або якщо ви використали 10000 грн в місяця то до 31 числа цього ж місяця ви їх повині внести назад!!!
monobank
monobankua 1 ноября 2018, 16:56
Дуже шкода, що у вас виникли негативні емоції. Пільговий період у нас в банку ДО 62 днів. Суму, яку ви витрачаєте в цьому місяці, необхідно внести до кінця наступного місяця, в такому випадку ви залишаєтеся в пільговому періоді. Щоб повернутися в пільговий період, якщо ви з нього вийшли, то необхідно погасити всю суму заборгованості.

1 ноября 2018, 11:16
Спасибо, что повышаете свою и общую финансовую грамотность.
Только жаль, что с уплатой процентов из-за выхода с льготного периода.
1 ноября 2018, 12:56
Финансовая безграмотность автора отзыва в приведенных им же примерах, просто поражает. Ну никак к людям не доходит, прежде чем начинать пользоваться любым банковским продуктом, необходимо ознакомится с тарифами. В Монобанке все доступно прописано и обвинять банк потому что «сам дурак», просто не этично. Как это автор еще не привел в пример «Приват», у которого «настоящие» 55 дней льготного периода
1 ноября 2018, 13:37
В Привате теже условия, только 55 дней — до 25-го числа следующего месяца, а не до конца как у Монобанка.
1 ноября 2018, 14:04
И я о том же, «настоящие » 55 дней я ведь не зря взял в кавычки…
1 ноября 2018, 14:09
Я для особо одаренных из шапки)
sanch ☺
sanch ☺
1 ноября 2018, 13:21
Взяв кредит 01.07.18, вернуть нужно будет до 31.08.18. В этом случаи льготный период составит 62 дня.
про кучу подводных камней с этими льготными периодами, так за счет невнимательности клиента банки и живут
1 ноября 2018, 13:33
Мы всегда платим больше или получаем меньше за отсутствие знаний или достоверной и своевременной информации — это закон экономики, а не особенность бизнеса в банковской сфере.
Denis Varchenko
Denis Varchenko
7 ноября 2018, 2:42
Читайте договор и вопросы и ответы в приложении. Все расписано. Если у Вас нет времени читать договора и условия на которые Вы подписываетесь, то не стоит вообще что либо подписывать;)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Перед тим як користуватися уважно прочитайте умови користування