Реальний відгук

Володя Мізун 21 сентября 2018, 8:49
Замовив собі карту монобанк в бо вже давно хотів змінити банк, а саме Приват. Тому все що я пишу, це якби порівняння цих двух видів послуг.
Користуюся картками вже біля 10років, тому що часто продаю і купляю в інтернеті + часто заправляю авто.
Тепер по суті. Випуск карти.
Приватбанк: безкоштовно, але по20грн щомісяця за голдклуб, який нічого не змінює, за останні роки мені мій особистий консультант ніразу не відповів в Приват24, після очікування біля 2хв, переводили на іншого. І ще +біля 200-300грн за карту в безконтактним чіпом.
В монобанк безкоштовно.
Поповнення. Переводи.
В Приватбанк один плюс, це багато терміналів. Але поповнення чужої картки це завжди комісія. Щоб її не платити, я замовив собі в Приват24 інтернет карту, поповнюю її в терміналі, а далі роблю перевод на карту продавця, комісія 0. В монобанк ніяких комісій.
Далі оплата бензину. Купую в середньому на місяць на 5000грн. В приватбанк кешбек 0, в монобанк коли як. Категорію можна вибрати але не завжди АЗС.
Кредитна лінія.
В Приватбанку мав 24000. Але стартова була 500грн. І щоб її досягти без довідки про доходи як в мене, витрати треба роки, і багато грошей. А саме кредитних, тоді лімін росте. Думаю мені цей ліміт коштував десь 5000 реальних грошей, це відсотки які приват з мене знімав (4% від суми).
В монобанк стартовий ліміт 0, це нормально. З часом виросте.
Підсумок, монобанк ідеальний для покупок в інтернеті, в магазинах при наявності власних коштів. Це не кредитна!!!
monobank
21 сентября 2018, 10:52
Дякуємо, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива дня нас і мотивує працювати нас ще краще :)

AntonAn
AntonAn
21 сентября 2018, 17:18
Название отзыва «Реальний відгук» на всякий случай намекает нам что отзыв точно не проплаченный и не заказной, как могло бы показаться на первый взгляд. Но нет, ведь название «Реальний відгук» сразу отметает все сомнения и вызывает 100% доверие. Так и надо. Уровень — боги крауд-маркетинга.

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903