Чудовий додаток, привабливі тарифи, стильна картка

Моя історія з точки зору споживача. Піддався спокусі, завантажив додаток, відсканував паспорт, ін.код, вказав персональні дані. Відразу зателефонувала оператор, уточнила дані. Я засмутився що не можу отримати картку в місті Конотопі. Через декілька днів був в місті Києві. Знайшов в додатку точку видачі, підійшов повідомив номер телефону, мене сфотографували підписав договір. Картка отримана за 3 хв. Ніяких нав'язливих послуг. В інших відгуках пишуть про недоречності в додатку таких не спостерігав. По приїзді до дому розпакував конверт відсканував картку, вів персональні дані. Підозріло віднісся коли QR-кіт запитав мене тризначний код, потім все стало на свої місця, це для мене особисто, щоб не відкривати зайвий раз гаманець. В додатку є можливість авторизуватися за відбитком пальця. Все як в конкурентів. Зручно без зайвої бюрократії, все продумано наперед. Сподобалися наклейки, заклеїв ccv-код. Зрозуміла інструкція як користуватися кредитними коштами. В додатку можна налаштувати після якої суми під час покупки вводити пін-код, враховуючи що не всі термінали приймають картку одним дотиком. Стосовно коштів. Легко поповнювати картку, один раз поповнив, QR-кіт запропонував запам'ятати, ніяких зайвих кодів та авторизацій які тільки дратують, при наступному поповненні я ввів тільки суму. На слідуючий день QR-кіт мені запропоновував підвищити кредитний ліміт, ввів бажану суму через декілька хвилин кредитні кошти були надані, не відношуся до тих людей які роблять не обдумані витрати. Сподобалося поповнювати мобільний телефон, достатньо ввести номер та суму. Планую її використовувати картку тільки для безготівкової оплати за рахунок власних коштів інших варіантів не бачу. До кешбеку відношуся нейтрально, дадуть — дякую за подарунок, приємно. Стосовно депозиту тут потрібна перевірка часом, щоб можна було довіряти. Дійсно додаток вартує сучасного мобільного гаманця з віртуальним QR-котом співрозмовником. Ви самі все вирішуєте, QR-кіт виконує ваші бажання.
monobank
7 июля 2018, 9:15
Дякуємо за чудовий відгук про нас. Ми дуже раді, що ви приєднались, та можете оцінити всі переваги нашої карти та додатку. Дякуємо, що ви з нами ;)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Чудовий додаток, привабливі тарифи, стильна картка