Хитрий пільговий період

Користувався картою і був задоволений до моменту, поки не здивувався по якій причині мені знялось 2000 грн. за користування кредитом, при тому, що максимальна сума заборгованості за місяць не перевищила 14000 грн. А це 15% за місяць ( 180 % річних). Побачивши таку цифру, я не те що здивувався, це було шоком. Як можна на 14 тис. нарахувати 2 тисячі відсотків за неповний місяць.
І тут я прозрів, коли мені сказали, що якщо я не доплатив (в моєму випадку 800 грн) щоб встінгути в пільговий період, до кінця місяця, то сума процентів нараховується на всі дні періоду, починаючи з попереднього місяця на максимальну суму заборгованості, не зважаючи, яка сума була погашена. Як на мене то це просто завульована схема як «здерти» з люде кошти, про яку говорять вже по факту. Розчарований в цьому банку. А все так добре починалося.
monobank
6 июля 2018, 12:59
Дуже шкода, що ви розчаровані в нашому банку. При цьому, зверніть увагу, що інформація про дію пільгового періоду є на буклеті з картою, в тарифах банку, та описано в мобільному додатку. В розділі «Мінімальний платіж» також вказано яку суму необхідно внести щоб не платити відсотки. Ми робимо все, щоб умови нашого банку були якомога зрозуміліші для Клієнтів, тому ще повідомляємо додатково про необхідність погасити заборгованість. Сподіваємось, що більше ви не будете переплачувати.

gepard76
gepard76
6 июля 2018, 11:49
RTFM!!!
Anrey12
Anrey12
6 июля 2018, 12:13
Просто бизнес и ничего личного- нравится-пользуйтесь, не нравится- не пользуйтесь…
Toxa David
Toxa David
6 июля 2018, 13:15
Такой системой начисления штрафов пользуется большинство банков вот например Приват. Похожая ситуация https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/117692/#comments

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank