Найгірший банк

Марта Охримчук 29 июня 2018, 2:51
Хочю розповісти як monobank «КИНУВ».
13 березня 2018 року мені курєр доставив картку. На ній був ліміт 10 тис.
14 березня у мене померла мама і так ці кошти мене дуже виручили. Я мала покласти кошти у розмірі 5% або всю суму. Так воно і було. Я поклала всю суму ще й свої і загалом приблизно тисяч 12… після того були труднощі з зняттям, але все ж таки гроші знову змогла взяти… Наступний місяць… Кладу знову ж таки таку суму і свої… І ТУТ ПОВНИЙ КАПЄЦЬ… MONOBANK забираэ у мене кредитний ліміт і пояснює це тим що десь у мене була просрочка… І так я уперше просрочила два дні по швидкому кредиту. І ці гроші були якраз для того щоб оплатити тих 5%(500 грн) і той швидкий кредит… Я від цього була в шоці!!! Ні один банк такого ще не робив… То вони ліміт дали то забрали… Головне що я не порушила жодного з їхніх пунктів… І це без попередження. І я от думаю а якби я поклала лише ті 5%(500) то банк би вимагав би повернути чи як. І саме гірше що на той час я була за кордоном і не знайшла коштів на той швидкий кредит і кошти на дорогу… Я навіть уявити не могла що взагалі може таке бути… І саме гірше що після такого я мала віддати позичені кошти які я позичила, щоб повернутись за кордону і у мене за пару днів виріс такий процент за той швидкий кредит який я не змогла вчасно оплатити… Я просто тепер за їхнього такого вчинку з кредиту вилісти не можу. Для чого давати і за два місяці без попередження забрати ці кошти. Моя думка ЦЕ САМИЙ ГІРШИЙ НАВІТЬ НЕ банк!!! А АФЕРИСТИ ЯКІ ТАК МОЖУТЬ «КИНУТИ»
monobank
29 июня 2018, 10:30
Дуже шкода, що у вас склалась така думка про нас. Для перегляду та роз'яснення ситуації напишіть, будь ласка, нам на пошту info@monobank.com.ua.

sergunya73
sergunya73
29 июня 2018, 7:57
Интересный расклад получается. Шастать по заграницам деньги есть, а вовремя уплатить каких то несчастных 500 гривен — денег нету. И в этом конечно же виноват monobank.
Alkon
Alkon
29 июня 2018, 8:51
Ну, вы же пользовались деньгами в льготный период и соответственно не платили никакие % за использование этой суммы, правильно? Вы банку не интересны по этому продукту, тк банк на вас не зарабатывает. А то, что вы решили перекрыть свои вопросы деньгами банка… Ну вы сами понимаете, кому интересно решать ваши финансовые вопросы, точно не банку.
Bobik7711
Bobik7711
29 июня 2018, 14:25
Моно банк это пополнялка мобильника, чё вы так привязались до кредитного лимита??
29 июня 2018, 15:54
Шутка повторенная дважды — глупость.
barab111
barab111
1 июля 2018, 11:44
А столица Украины-Киев… К чему писать избитые «мудрости», если Бобик7711 написал свое мнение?
1 июля 2018, 13:04
А Бобика еще не забанили? Или Вы новый Бобик?

Свое мнение может повторять хоть сотню раз, от этого комментарий станет только актуальней.
29 июня 2018, 15:55
Имея просроченные долги в др.банках не стоит рассчитывать на лояльность фин.учереждения.Тут скорее безысходность, а не объективный отзыв.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank