Неправомірні дії працівників банку

petro1 petro1
20 мая 2016, 13:20
без оценки
Банк не хоче виконувати законодавство України та порушує його, зокрема Закон України « Про звернення громадян». 15.04.2016 року, я звернувся письмово до головного відділення банку зі скаргою на дії працівників банку та контакт центру. Але працівник відділення відмовився реєструвати мою скаргу, де я чітко вказую конкретні факти, та докази на підтвердження неправомірних дій працівників банку та контакт центру, та повідомили, « що в банку є форма звернення до банку», але відмовилися надати форму звернення з повідомленням про обман клієнта. Тільки після звернення до керівника відділення банку дану скаргу зареєстрували. Але банк відмовився запросити мене на розгляд моєї скарги, чим порушув мої права, бути присутнім під час розгляду моєї скарги, та знайомитися з результатами перевірки. Також незважаючи, що неправомірно зняті кошти мені повернути, але фактично банк заволодів моїми коштами, що є ознаками злочину, відповідальність за який передбачена Кримінальним кодексом України. Але за неправомірне заволодіння коштами клієнта, та неправдиву перевірку моєї скарги. Також відповідь не містить порядку оскарження прийнятого рішення. Також мені не компенсували завдані моральні та матеріальні втрати, що передбачено в Законі України « Про звернення громадян», та ст… 56 Конституції України «
Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень». Надіюсь, що банк повторно розгляне мої дві скарги та прийме правомірні рішення.

Комментарии (5)

+
+15
sx1
sx1
20 мая 2016, 14:47
#
Веселят такие борцы за «право».
Тут новый банкопад наступает, но уже по типу блицкрига. Фидо, Михалыч висят на волоске ВА…
А этот за моральные ценности печётся… во время чумы…
+
0
finansist7
finansist7
20 мая 2016, 18:55
finansist07, Kiev
#
Фидо уже ВА
+
0
Samba
Samba
21 мая 2016, 22:02
Киев
#
Платинум на след неделе ВА
+
0
5503
5503
20 мая 2016, 19:29
#
Не несите чушь.Достоверная информация от инсайдера. Мих. и Платина в состоянии обьединения.Есть перетасовки по вкладам но вполне приемлемые. У меня сума не маленькая и то я не кипишую.
Доверительнх под 26.5% уже не будет.
+
0
finansist7
finansist7
20 мая 2016, 19:32
finansist07, Kiev
#
А Платинум разве хорошо дышит?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться