Погрози банка

Лиза Вайдич 22 апреля 2016, 12:52
Хочу всім сказати що «Банк Михайлівський»- це щось страшне ,іхні дії це не зрозуміло що, якщо невчасно оплатити за кредит, то ваші дані передають не зрозуміло кому ,і до вас починають дзвонити з погрозами представляючись з миліції, будуть звонити по місцю прописки в моєму випадку голові сільської ради, а саме особа з мобільного 0664996311, а також всім говорити що мені віправили повестки.Яке було моє здивування коли мене визвав начальникк і спитав що сталося чому дзвонять з миліції і говорять про повестки, не кажучи як достають дзвінками родичів. Хочу вам сказати що треба цей банк подавати в суд.Написав в онлай щоб пояснили, але вони нічого не пояснюють. Переписку онлайна вам показую.Прошу всіх не беріть кредит в цьому банку, а якщо вже взяли то записуйте всі розмови на телефон. Страшно подумати що так діє банк і хочеться щоб цей банк відповів за свої дії.
Банк Михайловский
22 апреля 2016, 14:31
Доброго дня, limonessa21!
Банк Михайлівський виконує свої зобов'язання перед клієнтами в строк та має надію на взаємне співробітництво. Банк вчасно та в повному обсязі вовертає вклади клієнтам, а також активно кредитує населення.
Дозвольте звернути Вашу увагу, що Ви підписували кредитний договір з Банком та приймали на себе певні зобов'язання, в тому числі, здійснювати необхідні погашення в певні терміни.
Маємо надію на швидке врегулювання ситуації.
З повагою — Банк Михайлівський.

Leon1978
Leon1978
22 апреля 2016, 23:06
Платите вовремя и вам ни кто не позвонит. Это все равно что у вас взяли в долг и не отдают вовремя а вам нужны эти деньги срочно.
25 апреля 2016, 12:46
Угрозы это конечно плохо, а почему вы не платите по кредиту?
Платите аккуратно и к вам притензий не будет.
Или не берите кредит.
lazeo85
lazeo85
25 апреля 2016, 16:26
А почему таким как я которые положили деньги, и когда пришел срок мне будут говорить прийдите завтра нам limonessa21 и другии не могут выплатить кредит… Если брал, то будь добр верни… и все будет окей…
25 апреля 2016, 16:48
Присоединяюсь!