Чому «Банк Михайлівський» призначили агентом «Імексбанка»?

Weltin Weltin
11 мая 2015, 18:08
без оценки
В місті Рівне є лише одне відділення «Банку Михайлівський». Проте, чомусь саме його Фонд Гарантування Вкладів призначив виплачувати кошти вкладників збанкрутілого «Імексбанка». І це в той час, коли в Рівному є досить багато достойніших і потужніших банків! Кому це вигідно?

Відповідь з’явилась, коли я спробував отримати гроші, перераховані Фондом Гарантування Вкладів на моє ім’я в «Банк Михайлівський». У відділенні мені відмовили у виплаті, і попри те, що людей майже не було, сказали зателефонувати в Київ і записатись у чергу. Отож, банк вирішив де-який час безкоштовно покорстуватись чужими грішми. Але йому цього не достатньо, і він вирішив пограбувати мене ще й тим, що примусив мене відкрити не потрібний мені картковий Рахунок, на який він покладе і буде тримати перераховані мені гроші. За відкриття рахунку я мушу заплатити 25 грн. і ще щомісяця банк буде забирати в мене відсотки із моїх грошей за перевищення ним-же встаноленого ліміту «по зняттю готівки з Рахунку». Хіба це не грабунок?

Спочатку думав відкрити депозит в «Банку Михайлівський», проте, вчасно виявив що він мало чим відрізняється від збанкрутілого «Імексбанка»
Ответ банка
Банк Михайловский
12 мая 2015, 10:02
Доброго дня, шановний клієнт.
Задля більш оперативного отримання гарантованих коштів Банк Михайлівський рекомендував перерахування останніх на карткові рахунки, адже для отримання готівки необхідне використання касових послуг і попереднє забезпечення кас готівкою, що відповідно потребує більших часових затрат.
Вкладники можуть детально ознайомитись з умовами та тарифами по продуктам Банку та обрати найбільш прийнятний.
Банк Михайлівський прикладає максимум зусиль задля того, щоб співробітництво було комфортним та успішним.
Дякуємо за Ваше звернення.

Комментарии (2)

+
0
qqe11
qqe11
12 мая 2015, 10:29
#
Полезный комментарий
1) Запишитесь в очередь и в назначенный день деньги Вас будут ждать в кассе. Хотя неизвестно какая очередь у Вас в городе…
2) Если уже и открывать карточный счет, то только депозитный — там хоть % будут компенсировать банковские услуги… А снимать деньги можно в банкоматах Атмосферы.
+
0
alloshka
alloshka
12 мая 2015, 21:59
Рівне
#
Мені теж постійно переносили зустрічі. Перезвонила на гарячу, сказала, що вже згідна на картку, мені відмовили, сказали, вже немає місць в цьому місяці на запис. Тоді я просто підійшла до працівниці банку, яка видає картки (така є в Чайці на 1 поверсі, в Злата плазі на цокольному) і записалася сама до неї в чергу. На ці вихідні у них були робочі дні і було вільно. Мені і ще моїм двом знайомим вона зробила картки. Сьогодні я познімала по 8 000 грн в банкоматі без комісії. Такий ліміт.
Але коли діло дійде до тіла депозиту, ліміт 25000 грн в місяць, тому як буде зніматися, я не знаю.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться