Знову за старе

BYBLIK12 6 февраля 2018, 12:03
Отделение по адресу: Днепр, пр. Карла Маркса, 46
Доброго дня, кожного дня пишиме, яке неподобство від цього фагора,. І нічого не змінюється,. Так вони й не зміниться,. Побалакавши вчера, з їхнім представпиком я передивиласт весь реестр судових рішень, і ніде не знайшла, підтвердження того шо, саме вони є правонаступпиками,.листи до них повпртаються без відповіді. Лижить куча заяв в поліції, мають безліч тел, це просто абсурт.
Якщо, дійсно це були нормальні люди, невже 2-5 тел, не достатньо, чего не можна приїзати до них і ознаємитись з документами,.
І жодного політичрого діяча це не хвилює.
Сьогодні отримала, очередне смс, що оплата повина надійти до завтра до 12, обов'язково при трму все великими буквами. Куди, кому, і ща що загадка,.

se64plus
se64plus
6 февраля 2018, 12:44
Баян.
Фагор — звичайні бандити, які «працюють» бандитскими методами.
Про політичних діячів — потішили :)
В феодальній державі політичні діячі лише про людей і думають, ага.
ROMA KOMA
ROMA KOMA
6 февраля 2018, 19:48
Виталий Василин
Виталий Василин
6 февраля 2018, 20:07
Вывод один пошли все на три буквы *** им а не платить кредит, только через суд, ни одного больше платежа никто не получит, *** все и фагот и фонд…
lintal
lintal
7 февраля 2018, 9:25
Какой народ с кашей в голове, такие и ссылки дает… Вы когда ссылку даете, Вы читаете что там написано? Особенно про легальность продажи кредитного портфеля Фагору… Не умеете подавать информацию, не лезьте, такие как автор поста пишут одно и тоже бесконечно.
sanch ☺
sanch ☺
7 февраля 2018, 21:38
Не ищите себе геморроя и проблем на 5-ю точку, — не вступайте с ними в телефонные разговоры.