законченный цинизм

09104 09104
24 марта 2017, 15:30
1
не засчитана
Видел давеча одну отписку. (к получателю она пришла в конверте с рекомендованным сообщением, т.е. была получена в отделе доставки укрпочты под роспись). Окружной административный суд излагает нижеследующее.
… Представником Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» подано клопотання про зупинення провадження в даній справі до набрання законної сили рішенням в адміністративній справі… за позовом ТОВ «Екосіпан» до НБУ, ФГВФО про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії.
Дане клопотання обгрунтовано тим, що за наслідками розгляду справи… можуть бути скасовані постанова НБУ 23.05.2016 р. №14/БТ «Про віднесення ПАТ БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» до категорії неплатоспроможних" та рішення правління НБУ від 12.07.2016 р. №124-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ „БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ“, а отже фактично скасовано процедуру виведення банку з ринку та, відповідно, у позивача буде відсутнє право на отримання відшкодування з боку ФГВФО, а захист прав споживача буде здійснюватись за вимогами цивільного законодавства.
Ознайомившись із клопотанням представника відповідача, суд приходить до висновку про наявність підстав для його задоволення.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 156 Кодексу адмінистративного судочинства України суд зупиняє провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адмінистративного, цивільного господарського чи кримінального судочинства — до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

Комментарии (1)

+
0
09104
09104
26 марта 2017, 13:56
Киев
#
УХВАЛА. 1. Клопотання Уповноваженої особи ФГВФО на ліквідацію ПАТ«Банк Михайлівський» задовільнити. 2. Зупинити провадження у справі… за позовом до Упповноваженої особи ФГВФО на здійснення ліквідації ПАТ «Банк Михайлівський» Волкова О.Ю. та ФГВФО про визнання бездіяльності протиправною, зобовязати вчинити дії, до набрання законної сили рішенням по справі…Остальное информативного значения не имеет (бумажка налево, бумажка направо).

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться