Апелляция, юрисдикция ...история продолжается

pmn19 pmn19
12 августа 2016, 9:59
без оценки
Фонд информирует…

ПРЕС-РЕЛІЗ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подасть апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва (№826/8273/16) щодо скасування розпорядженняуповноваженої особи на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський», відповідно до якого договори факторингу банку з ТОВ «Фінансова компанія «Плеяда» були визнані нікчемними.
У Фонді гарантування наголошують, що рішення не набрало законної сили. Крім того, відповідно до Постанов Верховного суду від 16 лютого та 15 червня 2016 року на спори, які виникають на стадії ліквідації (банкрутства) банку, не поширюється юрисдикція адміністративних судів. Відповідно до ст. 2442 Кодексу адміністративного судочинства, висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами при застосуванні таких норм права.
До речі, рішення суду щодо договорів з «Плеядою» було прийняте під головуванням судді Шулежка В.П. Він також був головуючим суддею у розгляді справи №826/5325/16, коли суд прийняв рішення, яким фактично відмінив запроваджену в ПАТ «Укрінбанк» процедуру ліквідації.
Нагадаємо, що Фонд вважає укладення вищевказаних договорів факторингу спробую виведення активів «Банку Михайлівський». Такі договори були визнані нікчемними з метою повернення кредитного портфелю на баланс банку для того, щоб у процесі ліквідації продати ці активи, а отримані кошти скерувати для задоволення вимог кредиторів банку.

Комментарии (1)

+
0
Oksana14
Oksana14
12 августа 2016, 10:19
#
Что интересно, что никто даже не спрашивает, откуда у Фагора такие деньги.., да и были ли они вообще… Больше всего сочувствую вкладчикам Михайловского…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться