Квитанції у візовий центр.

ihudak ihudak
30 мая 2015, 16:00
1
В п'ятницю оплатили дві квитанції у візовий центр для подачі документів на польську візу. Сказали, що коди будуть діяти через 24 години. Проте, один код почав діяти вже через декілька годин, а інший не діє досі.
В контактному центрі нічого не можуть зробити, бо не бачать даних по візових квитанціях (для чого взагалі той контактний центр, коли вони нічого не бачать). Зате, коли телефонуєш до них, то доводиться вислухати рекламу про супер-надійність і досвід.

Сьогодні субота, а понеділок вихідний. Тому через нездалу інфраструктуру та некомпетентних працівників, втрачаємо 3 дні.

Якщо вони не можуть толком зробити нещасну квитанцію, і в контактному центрі не мають ні до чого доступу, то що то за банк такий?
Ответ банка
Кредобанк
2 июня 2015, 15:17
Шановний ihudak, відповідно до порядку роботи візових центрів Республіки Польща, запис на подачу документів відбувається через 24 години після здійснення оплати в банку. Звертаємо увагу, що код активується виключно у робочі дні. Функції банку в цій системі обмежуються прийомом платежу, генерацією коду та передачею персональних даних до візового центру. Активація коду відбувається на стороні візового центру, банк до цієї інформації доступу вже немає. У подібних ситуаціях рекомендуємо звертатися до візового центру Польщі. Подробиці і контакти — тут: www.polandvisa-ukraine.com/index.html

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться